Konto Moje Cele w mBanku ze stawką 2,6% + premia 150 zł

opłaty za konto IKE w mBanku i eKonto do usług

W nowej promocji konto Moje Cele mBanku daje zarobić 2,6 proc. w skali roku. Otwierając wraz z nim konto osobiste, zyskujemy dodatkowe 150 zł w zamian za niewielką aktywność na rachunku.

W mBanku Zakończyła się promocja polegająca na podwyższeniu do 2,7 proc. oprocentowania konta oszczędnościowego posiadaczom prestiżowych rachunków. Jednak organizacja kierowana przez Cezarego Stypułkowskiego uruchomiła kolejną ofertę specjalną. Choć tym razem można zyskać trochę mniej.

Konto Moje Cele premiuje systematyczność

Chodzi o VIII edycję promocji „eKonto z premią”, która skierowana jest do nowych klientów. W myśl regulaminu są to osoby, które nie miały ROR-u lub rachunku oszczędnościowego od 1 stycznia 2017 r. Nagrodami są w niej:

oszczędności na koncie
  • premia 150 zł za otwarcie konta osobistego i pewną aktywność (wpływ 1 tys. zł oraz pięć transakcji kartą w dwóch kolejnych miesiącach),
  • wyższe oprocentowanie oszczędnościowego konta Moje Cele, służącego do regularnego odkładania środków.

Promocyjna stawka na rachunku wynosi 2,6 proc. w skali roku i obejmuje kwoty do 20 tys. zł. Bank nalicza ją do 31 sierpnia, ale do promocji można przystąpić, otwierając eKonto osobiste do 27 maja. Później obowiązuje oprocentowanie standardowe, czyli 0,4 proc. lub 1 proc. z zastrzeżeniem poniższego warunku.

Uwaga! Wyższe odsetki za dany miesiąc są naliczane, gdy nastąpi przyrost salda o min. 100 zł. Innymi słowy: o tyle muszą wzrosnąć nasze oszczędności, by od całości bank dopisał 2,6 proc. w promocji i 1 proc. po jej zakończeniu.

>>otwieram konto Moje Cele w mBanku na 2,6% z ROR-em<<

Jak działa konto oszczędnościowe Moje Cele?

ROR w mBanku jest prowadzony bezpłatnie. Za kartę płaci się 7 zł miesięcznie z opcją zwolnienia po wykonaniu jednej płatności plastikiem. Wypłaty z bankomatów od 100 zł są darmowe, a te poniżej – 1,3 zł od operacji. Jeśli gotówkę pobieramy Blikiem, unikamy prowizji.

konta oszczędnościowe do gromadzenia nadwyżek pieniężnych
fot. pixabay.com

Czym jest konto oszczędnościowe Moje Cele? To rachunek do regularnego gromadzenia nadwyżek z wykorzystaniem usługi autooszczędzania.

W praktyce polega to na tym, że przy okazji płacenia kartą, wypłacania z bankomatu czy robienia przelewu część pieniędzy trafia samoczynnie z ROR-u na rachunek oszczędnościowy. Może to być stała kwota, wybrany procent wartości transakcji albo zaokrąglona do pełnych złotych końcówka. Konto Moje Cele można też zasilać zleceniem stałym.

>>otwieram rachunek Moje Cele w mBanku na 2,6% z ROR-em<<


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.