Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Banku to na tle rynku sensowna opcja

Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Banku

W wariantach promocyjnych Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Banku generuje 1-2 proc. odsetek przy średniej rynkowej na poziomie 0,31 proc. Do tego dochodzi względnie duża kwota objęta podwyższoną stawką.

W dobie niemal zerowych stóp procentowych (0,1) każda propozycja bezpiecznego lokowania środków opiewająca na choćby 1 proc. jest warta uwagi. Taką w ramach kolejnej edycji promocji Elastycznego Konta Oszczędnościowego ma Getin Bank.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Banku na 1% w promocji na nowe środki

W przeciwieństwie do wielu ofert konkurencyjnych organizacji ta skierowana jest do wszystkich klientów, a nie tylko nowych. Najważniejszym wymogiem jest konieczność wpłaty nowych środków, czyli nadwyżki względem stanu na rachunkach oszczędnościowych i lokatach z 13 sierpnia.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Banku

Ponadto należy:

  • mieć lub otworzyć konto osobiste i
  • wyrazić zgody marketingowe.

Promocja trwa do 20 września. Do tego dnia przynajmniej raz trzeba zapewnić wpływ nowych środków. Podwyższone oprocentowanie będzie naliczane przez dwa miesiące od tego momentu dla kwot nie większych niż 100 tys. zł. To dwukrotnie mniejszy dopuszczalny wkład niż w poprzedniej edycji akcji specjalnej. Później stawka obniży się do standardowego poziomu, czyli 0,15 proc. w skali roku.

Prócz względnie atrakcyjnego oprocentowania Elastyczne Konto Oszczędnościowe ma tę zaletę, że do końca tego roku umożliwia bezpłatne pobieranie środków bez limitu darmowych przelewów. Inne instytucje pozwalają przeważnie na wykonanie jednego bezpłatnego transferu w miesiącu, a za każdy kolejny pobierają nawet 10 zł.

>>Otwieram Elastyczne Konto Oszczędnościowe w Getin Banku<<

Konto w Getin Banku na 2% w promocji dla nowych klientów

Ważne! Nowi klienci Getin Banku mogą równolegle skorzystać z drugiej promocji, w ramach której zarobią na koncie oszczędnościowym 2 proc. Warunkiem jest comiesięczne zasilanie ROR-u min. 1,5 tys. zł. W tym przypadku podwyższona stawka obejmuje kwoty do 10 tys. zł i przysługuje przez 12 miesięcy od otwarcia rachunku.

getin bank

Do tego dochodzi możliwość założenia dwumiesięcznej Lokaty Mobilnej (dostępna z poziomu aplikacji Getin Mobile). Jej oprocentowanie wynosi 1,5 proc., a maksymalny wkład – 10 tys. zł. Kliknij, by zapoznać się ze szczegółowym omówieniem oferty depozytowej Getin Banku.

W sumie w instytucji zarządzanej przez Artura Klimczaka można więc bezpiecznie i w miarę sensownie ulokować nawet 120 tys. zł. Dodajmy, że wedle ostatnich dostępnych danych NBP (czerwiec) średnie oprocentowanie lokat i kont oszczędnościowych mieści się w przedziale 0,31-0,44 proc.

>>Otwieram Elastyczne Konto Oszczędnościowe w Getin Banku<<


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.