Wróciło Konto Oszczędnościowe Profit Banku Millennium z większymi odsetkami

Konto Oszczędnościowe Profit banku Millennium

Konto Oszczędnościowe Profit Banku Millennium znów jest dostępne w promocyjnym wariancie. Wpłacając nań nowe środki, otrzymamy odsetki, które ośmiokrotnie przewyższają średnią rynkową. Do tego nowi klienci mogą pod prostymi warunkami zyskać 200 zł premii.

Dobra wiadomość dla osób, które akceptują jedynie bezpieczne pomnażanie oszczędności z ochroną BFG. Po niespodziewanej tygodniowej przerwie Bank Millennium uruchomił kolejną już edycję promocji Konta Oszczędnościowego Profit.

Konto Oszczędnościowe Profit Banku Millennium na 1%

Znów można zarobić 1 proc. w skali roku, wpłacając nowe środki. W praktyce chodzi o to, by zapewnić nadwyżkę względem stanu z 30 września. Przy jej wyliczaniu organizacja, której szefuje Joao Bras Jorge, bierze pod uwagę saldo rachunków bieżących, technicznych, oszczędnościowych oraz lokat terminowych i certyfikatów (tzw. produktów strukturyzowanych).

Konto Oszczędnościowe Profit Banku Millennium

Podwyższone oprocentowanie obejmuje kwoty do 25 tys. zł i jest naliczane przez dwa miesiące (62 dni). Później wraca ono do poziomu standardowego, czyli 0,01 proc. Z oferty można skorzystać do 14 listopada.

W zestawieniu z inflacją na poziomie 3,2 proc. (dane GUS-u) stawka 1 proc. brzmi fatalnie. Jednak zauważmy, że – jak podaje NBP – średnia rynkowa to teraz 0,12 proc, czyli osiem razy mniej. Lepsze propozycje, nawet 2-3 proc., znajdziemy w comiesięcznym rankingu kont oszczędnościowych.

Premia 200 zł za otwarcie konta osobistego w Banku Millennium

Nowi klienci automatycznie spełniają warunek nowych środków. Żeby jednak otworzyć Konto Oszczędnościowe Profit, muszą również posiadać ROR zwany Kontem 360°.

Premia 200 zł za otwarcie konta
fot. freeimages.com

Jego otwarcie może się opłacić nie tylko ze względu na wyższe oprocentowanie oszczędności, ale też premię pieniężną 200 zł. Bank Millennium przyznaje ją, o ile w każdym z trzech kolejnych miesięcy po zawarciu umowy o konto osobiste wykażemy się aktywnością. W praktyce chodzi o zapewnienie wpływu łącznie min. 1 tys. zł (przelewem lub/i we wpłatomacie albo/i w oddziale) i wykonanie jednej płatności bezgotówkowej kartą debetową na dowolną kwotę.

Dzięki temu unikamy opłat związanych z utrzymaniem rachunku. Zyskujemy również bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów w kraju i na terenie EOG (zwolnienie nie obejmuje ewentualnych opłat naliczanych przez operatorów zagranicznych maszyn).

>>otwieram Konto Oszczędnościowe Profit Banku Millennium na 1% z premią 200 zł<<


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.