Konto oszczędnościowe w Banku Pekao na 2,5%

Konto Przekorzystne i konto oszczędnościowe banku pekao

Nowy klient, który otworzy konto oszczędnościowe w Banku Pekao, poza względnie atrakcyjnym oprocentowaniem może liczyć na bezwarunkowe zwolnienie z najważniejszych opłat za ROR. Do tego promocyjne odsetki będzie otrzymywać aż przez sześć miesięcy.

Po serii podwyżek stóp procentowych NBP kolejny bank zdecydował się na wyraźne podniesienie oprocentowania depozytów. Tym razem chodzi o Bank Pekao, czyli nr 2 na rynku, którego pakiet kontrolny – poprzez PZU i PFR – należy do skarbu państwa.

Jednak, tak jak w większości przypadków, zmiana ma charakter promocyjny i dotyczy tylko nowych klientów.

Konto oszczędnościowe w Banku Pekao + darmowy ROR

Ci w dostępnej do 31 marca ofercie specjalnej mogą otworzyć konto oszczędnościowe w Banku Pekao ze stawką 2,5 proc. w skali roku. Wyższe oprocentowanie jest naliczane przez sześć miesięcy i obejmuje kwoty do 20 tys. zł.

Konto oszczędnościowe w Banku Pekao na 2,5%

Poza statusem nowego klienta drugim warunkiem skorzystania z propozycji jest otwarcie konta osobistego w pakiecie. Może być nim np. Konto Przekorzystne.

To w ramach równoległej promocji jest przez 24 miesiące bezwarunkowo darmowe. Zwolnienie obejmuje koszty obsługi karty debetowej Mastercard Debit FX oraz wypłat z obcych bankomatów w kraju. Normalnie za plastik płaci się 4 zł miesięcznie (z opcją uniknięcia), a za dostęp do gotówki w obcych urządzeniach ponosi się prowizję 2,3 proc. (min. 5 zł).

Uwaga na przelewy z konta oszczędnościowego

Uczestnik akcji może otworzyć tylko jedno konto oszczędnościowe w Banku Pekao z bonusowym kuponem. Po upływie promocyjnego okresu będzie ono oprocentowane standardowo, czyli – na dziś – 0,01 proc.

Lokata PeoPay w aplikacji Banku Pekao

Uwaga! Co prawda wszystkie przelewy wewnętrzne z rachunku są zwolnione z opłaty, ale dotyczy to tylko transferów wykonywanych w aplikacji PeoPay. Jeśli zechcemy wypłacić środki przelewem w systemie transakcyjnym Pekao24, zapłacimy 7 zł od każdej operacji.

Dzięki tej podwyżce Banku Pekao wskoczył na drugie miejsce w zestawieniu obejmującym najlepsze konta oszczędnościowe na rynku. Obecnie więcej płaci tylko Getin Bank.

>>otwieram darmowy ROR w Banku Pekao z kontem oszczędnościowym na 2,5%<<


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.