Po najlepsze lokaty do Credit Agricole

konto dla mikrofirmy online w credit agricole

W Credit Agricole znajdziemy dwa depozyty na 12 miesięcy ze stawką 3 proc. To najlepsze lokaty na rynku. Wyróżniają się nie tylko wysokością oprocentowania, ale też dopuszczalnym wkładem, który wynosi nawet 150 tys. zł.

Z Nowym Rokiem Credit Agricole zaktualizował oprocentowanie depozytów. Ku zadowoleniu klientów podniósł stawki. Szczególnie warto przyjrzeć się dwóm propozycjom, ponieważ obecnie są to najlepsze lokaty na rynku.

Najlepsze lokaty na 3%

Chodzi o lokatę na nowe środki oraz lokatę mobilną. Obie trwają 12 miesięcy i wypracowują odsetki w wysokości 3 proc. w skali roku. Na obie można wpłacić po 75 tys. zł.

Obie wymagają też zawarcia umowy o ROR. Ten można otworzyć w pełni zdalnie metodą na selfie, czyli przechodząc fotoweryfikację na smartfonie. W skrócie chodzi o to, by podczas składania wniosku wykonać zdjęcie swojego dowodu osobistego i nagrać kilka gestów swojej twarzy, np. mrugnięcie oczami i skinięcie głową.

najlepsze lokaty bankowe

Obie oferty Credit Agricole to aktualnie najlepsze lokaty na rynku. Tyle samo płaci jedynie Nest Bank na depozycie półrocznym, ale limituje wpłaty do 10 tys. zł (wymaga również comiesięcznego wpływu wynagrodzenia).

Inni konkurenci oferują na depozytach terminowych już zdecydowanie mniejsze odsetki. Oprocentowanie 2 proc. znajdziemy w Getin Banku (2 i 12 miesięcy), Alior Banku (12 miesięcy), BFF Banking Group (12 miesięcy) oraz neoBanku (2 miesiące), a także – w Toyota Banku (9 miesięcy)

Jak założyć promocyjne lokaty Credit Agricole

Lokatę na nowe środki w Credit Agricole mogą założyć nowi i obecni klienci. Ci drudzy muszą zapewnić nadwyżkę względem stanu konta osobistego z 30 listopada. Istnieje możliwość założenia kilku depozytów, ale łączne ich saldo powinno zmieścić się w kwocie 75 tys. zł.

Lokata dostępna jest także w wersji na 24 i 36 miesięcy. Jednak z uwagi na prognozowane podwyżki stóp procentowych NBP nie warto mrozić kapitału na tak długo. Z notowań kontraktów terminowych FRA wynika, że rynek spodziewa się, iż pod koniec br. stopa referencyjna w Polsce wyniesie 4,1-4,3 proc.

konto dla mikrofirmy online otwarte na selfie w Credit Agricole

Druga propozycja przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów. Lokatę mobilną założą oni w aplikacji CA24 Mobile w ciągu 14 dni od otwarcia ROR-u w Credit Agricole.

A ten, nazywa się Konto dla Ciebie, jest darmowy w utrzymaniu po spełnieniu dwóch prostych warunków w miesiącu. Chodzi o wpływ 1 tys. zł i jedną transakcję kartą do rachunku lub z użyciem kodu Blik. Taka aktywność zapewnia również bezprowizyjny dostęp do wszystkich bankomatów w kraju.

Nowym klientom przysługuje także prawo otwarcia Rachunku Oszczędzam ze stawką 1,5 proc. [sprawdź ranking kont oszczędnościowych]. Standardowo bank płaci 0,5 proc. Wyższe oprocentowanie jest naliczane przez trzy miesiące i obejmuje środki do 50 tys. zł.

>>zakładam najlepsze lokaty w Credit Agricole wraz z kontem osobistym<<


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.