Konto oszczędnościowe Santander Consumer Banku na 7,5%

Konto oszczędnościowe w Santander Consumer Banku

W nowej promocji na nowe środki konto oszczędnościowe Santander Consumer Banku daje zarobić 7,5 proc. w skali roku. Natomiast jego standardowe oprocentowanie podniesiono do 6-7 proc. Rachunek można założyć całkowicie online – i to bez ROR-u.

Kolejna instytucja włączyła się w walkę o pieniądze klientów. Chodzi o Santander Consumer Bank, który do tej pory w ramach promocji na nowe środki płacił 6 proc. w skali roku.

Obecnie taka stawka nie jest już niczym nadzwyczajnym. Na rynku znajdziemy depozyty bieżące zapewniające odsetki w wysokości nawet 8 proc. [zobacz najlepsze konta oszczędnościowe w listopadzie 2022]. Poza tym wiele organizacji, w tym sektorowi giganci jak PKO BP, proponuje 7-7,5 proc.

Rachunek oszczędnościowy w Santander Consumer Banku w szczegółach

Do tego grona dołączył właśnie podmiot zarządzany przez Przemysława Kończala. W ramach nowe promocji na nowe środki konto oszczędnościowe Santander Consumer Banku zapewnia 7,5 proc. w skali roku.

Konto oszczędnościowe w Santander Consumer Banku

Standardowa stawka to 1,9-2 proc. Podwyższone oprocentowanie obejmuje kwoty do 200 tys. zł i naliczane jest do 18 stycznia. By tyle zarobić, należy zapewnić nadwyżkę względem stanu z 25 października na rachunku oszczędnościowym i lokatach. Oczywiście nowi klienci spełniają ten warunek.

Uwaga! W ramach równoległej oferty specjalnej („Wpłacaj i ciesz się oszczędnościami”) pozostałe środki do 50 tys. zł są objęte stawką 7 proc. Nadwyżka do 200 tys. zł pracuje w tempie 6,5 proc. Natomiast od kwot powyżej 200 tys. zł bank dopisuje odsetki 6 proc. Ta promocja trwa do 30 stycznia.

Jak założyć konto oszczędnościowe Santander Consumer Banku?

Atrakcyjne oprocentowanie (drugie najwyższe na rynku) to niejedyny powód, dla którego warto założyć rachunek w Santander Consumer Banku. Drugim jest brak konieczności otwierania ROR-u. Ten ostatni wymóg jest powszechny.

To nie koniec zalet. Trzecią mocną stroną oferty są darmowe przelewy wychodzące bez limitu w miesiącu. Zatem po pieniądze sięgniemy w razie potrzeby bez ograniczeń.

bankowość internetowa w Polsce i ubezpieczenie sprzętu elektronicznego dla firmy

Przy czym transfer możliwy jest tylko na tzw. konto powiązane. Chodzi o rachunek, którym uwierzytelnialiśmy swoje dane we wniosku. Ten można zmienić w każdej chwili już po otwarciu rachunku.

Umowę zawiera się, wysyłając przelew weryfikacyjny ze swojego rachunku w innym banku. Tu szczegóły procedury, którą przechodzi się całkowicie online.

Przy okazji można założyć lokaty na 6,75-7 proc. Okres umowny to 6-12 miesięcy.

»chcę otworzyć konto oszczędnościowe w Santander Consumer Banku na 7,5% z lokatą«


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.