Konto oszczędnościowe Santander Consumer Banku na 7%

Konto oszczędnościowe w Santander Consumer Banku

W nowej promocji dla nowych klientów konto oszczędnościowe Santander Consumer Banku daje zarobić 7 proc. w skali roku. Natomiast jego standardowe oprocentowanie podniesiono do 6,7 proc. Rachunek można założyć całkowicie online — i to bez ROR-u.

Kolejna instytucja włączyła się w walkę o pieniądze klientów. Chodzi o Santander Consumer Bank, który do tej pory w ramach promocji na nowe środki płacił 6 proc. w skali roku.

Obecnie taka stawka nie jest już niczym nadzwyczajnym. Na rynku znajdziemy depozyty bieżące zapewniające odsetki w wysokości nawet 8 proc. [zobacz najlepsze konta oszczędnościowe]. Poza tym wiele organizacji, w tym sektorowi giganci jak Bank Pekao, proponuje 7 proc.

Rachunek oszczędnościowy w Santander Consumer Banku w szczegółach

Do tego grona dołączył właśnie podmiot zarządzany przez Przemysława Kończala. W ramach nowe promocji na dla nowych klientów konto oszczędnościowe Santander Consumer Banku zapewnia 7 proc. w skali roku.

Konto oszczędnościowe w Santander Consumer Banku

Standardowa stawka to 1,9-2 proc. Podwyższone oprocentowanie obejmuje kwoty do 50 tys. zł i naliczane jest do 15 listopada. Oczywiście nowi klienci spełniają ten warunek.

Uwaga! W ramach równoległej oferty specjalnej („Oszczędzaj z nami, bo warto”) dostępnej dla wszystkich klientów środki do 50 tys. zł są objęte stawką 6,7 proc. Nadwyżka do 200 tys. zł pracuje w tempie 6 proc. Natomiast od kwot powyżej 200 tys. zł bank dopisuje odsetki 5,7 proc. Ta promocja trwa do 15 listopada.

Jak założyć konto oszczędnościowe w Santander Consumer Banku?

Atrakcyjne oprocentowanie (drugie najwyższe na rynku) to niejedyny powód, dla którego warto założyć rachunek w Santander Consumer Banku. Drugim jest brak konieczności otwierania ROR-u. Ten ostatni wymóg jest powszechny.

To nie koniec zalet. Trzecią mocną stroną oferty są darmowe przelewy wychodzące bez limitu w miesiącu. Zatem po pieniądze sięgniemy w razie potrzeby bez ograniczeń.

bankowość internetowa w Polsce i ubezpieczenie sprzętu elektronicznego dla firmy

Przy czym transfer możliwy jest tylko na tzw. konto powiązane. Chodzi o rachunek, którym uwierzytelnialiśmy swoje dane we wniosku. Ten można zmienić w każdej chwili już po otwarciu rachunku.

Umowę zawiera się, wysyłając przelew weryfikacyjny ze swojego rachunku w innym banku. Tu szczegóły procedury, którą przechodzi się całkowicie online.

Przy okazji można założyć lokaty na 6,25-6,5 proc. Okres umowny to 3-6 miesięcy.

»chcę otworzyć konto oszczędnościowe w Santander Consumer Banku na 6,5% z lokatą«


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.