Konto Profit Banku Millennium na 8%

Konto Oszczędnościowe Profit banku Millennium

Wpłacając nowe środki na oszczędnościowe Konto Profit Banku Millennium, zarobimy już 8 proc. w skali roku. To najwyższa stawka na rynku w kategorii depozytów bieżących i prawie 16-razy lepsza od średniej. Podwyższone oprocentowanie obejmuje kwoty do 400 tys. zł.

Rośnie oprocentowanie kont oszczędnościowych. Co prawda podawana przez NBP średnia wynosi zaledwie 0,51 proc. w skali roku, ale na rynku znajdziemy oferty zapewniające nawet 8 proc. W dodatku wybór takich rachunków stale się powiększa [zobacz najlepsze konta oszczędnościowe w listopadzie 2022].

Konto Profit Banku Millennium w promocji na nowe środki

Wśród nich jest Konto Profit Banku Millennium. Jego oprocentowanie w 44. edycji promocji na nowe środki wzrosło właśnie z 7 do 8 proc.

Bank nie czekał zatem na środową decyzję RPP o koszcie pieniądza i już dziś zwiększył kupon. Przy okazji o prawie dwa tygodnie skrócił dotychczas obowiązującą ofertę specjalną.

Konto Oszczędnościowe Profit Banku Millennium

Standardowy kupon wynosi 1,25-2 proc. w zależności od salda. Podwyższona stawka obejmuje kwoty do 400 tys. zł i jest naliczana przez 100 dni od pierwszego zasilenia nowymi środkami. Czym one są?

To nadwyżka względem stanu z 4 listopada. Przy jej wyliczaniu organizacja, którą kieruje Joao Bras Jorge, bierze pod uwagę saldo na: rachunkach oszczędnościowych, osobistych, lokatach, rachunkach technicznych i produktach strukturyzowanych. Promocja trwa do 26 listopada.

Konto Oszczędnościowe Profit z bezpłatnym ROR-em otwieranym przez internet

Konto Profit Banku Millennium można otworzyć wraz z ROR-em (bezpłatny w utrzymaniu przy pięciu transakcjach kartą albo Blikiem w miesiącu) bez wychodzenia z domu. Jak to zrobić? Do wyboru jest kilka metod:

Otwieranie konta na selfie
  • selfie na smartfonie,
  • usługa AIS (logowanie na konto w innym banku – tu opis procedury),
  • kurier.

Można też wypełnić wniosek online i sfinalizować proces w placówce. Nowi klienci, którzy otworzą konto osobiste o nazwie Millennium 360°, mają prawo do premii sięgającej 360 zł.

Co jeszcze warto wiedzieć? W danym miesiącu przysługuje jeden darmowy przelew wychodzący z rachunku oszczędnościowego. Za każdy kolejny płaci się 9,9 zł.

Przy okazji warto przyjrzeć się lokatom Banku Millennium. Te najlepsze dają zarobić 6-7,5 proc. i trwają od 1 do 12 miesięcy.

»otwieram Konto Profit w Banku Millennium na 8% z premią 360 zł«


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.