Nest Konto Oszczędnościowe na 8,25%

konto oszczędnościowe z WIBOR-em Nest Banku

Nest Konto Oszczędnościowe ze stawką 8,25 proc. w skali roku to teraz najlepszy depozyt bieżący na rynku. Można na nim ulokować nawet 400 tys. zł. Tym samym mały Nest Bank przebił ofertę rynkowych gigantów, którzy nie byli skorzy do tego, by płacić więcej niż 8 proc.

Wydaje się, że największe banki w Polsce odpuściły już walkę o oszczędności klientów. Niemal jak jeden mąż płacą na depozytach co najwyżej 8 proc. w skali roku lub niewiele więcej (8,15 proc. – mBank). Dlatego warto przyjrzeć się ofercie mniejszych instytucji, bo ta robi się coraz lepsza.

Nest Konto Oszczędnościowe w szczegółach

Najpierw Credit Agricole zaproponował półroczną lokatę mobilną na 10 proc. To stawka niewidziana w branży od dekady.

Natomiast w kategorii depozytów bieżących palmę pierwszeństwa dzierży od niedawna Nest Konto Oszczędnościowe, na którym można zarobić 8,25 proc. Najwyższe na rynku oprocentowanie, z którego skorzystają tylko nowi klienci, obejmuje kwoty do 400 tys. zł. Oczywiście środki objęte są ochroną BFG.

Nest Bank
fot. materiały reklamowe

Podwyższona stawka naliczana jest w miesiącu otwarcia rachunku oraz przez dwa pełne miesiące kalendarzowe. Zatem jeśli otworzymy Nest Konto Oszczędnościowe w grudniu, wyższe odsetki będziemy otrzymywać do końca lutego. Później (do 30 września 2023) organizacja kierowana przez Piotra Kowynię nalicza 3 proc.

Na ofertę Nest Banku warto zwrócić uwagę nie tylko z uwagi na atrakcyjne oprocentowanie. Drugą zaletą są darmowe przelewy z Nest Konta Oszczędnościowegona ROR w tej instytucji bez limitu.

Nie trzeba więc mrozić pieniędzy. Można po nie sięgnąć w każdej chwili, nie tracąc odsetek ani nie ponosząc kosztów transferów.

Darmowe konto osobiste w pakiecie

Nest Konto Oszczędnościowe otwierane jest z ROR-em o nazwie Nest Konto. To prowadzone jest zupełnie za darmo bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków.

bankowość elektroniczna Nest Banku

Klient nie płaci też za zwykłe przelewy internetowe, obsługę karty płatniczej Visa ani wypłaty z bankomatów Euronetu (do bezprowizyjnych wypłat z innych maszyn warto używać Blika). Ma też bezpłatny dostęp do wpłatomatów Euronetu.

Umowę o Nest Konto można założyć całkowicie online. Do wyboru jest kilka metod:

  • wideoweryfikacja,
  • selfie,
  • kurier,
  • przelew weryfikacyjny.

Inne depozyty Nest Banku na 8%

A jeśli mamy większe oszczędności? Możemy wpłacić je na:

  • Nest Lokatę Witaj8 proc. na sześć miesięcy z limitem 20 tys. zł (ale co miesiąc trzeba spełnić dwa warunki: wpływ 2 tys. zł na ROR oraz wykonanie trzech dowolnych transakcji spośród: płatność Blikiem / kartą debetową / przelew wychodzący),
  • rachunek do odkładania drobnych Nest Konto Twoje Cele8 proc. przez trzy miesiące z limitem 20 tys. zł.

»otwieram Nest Konto Oszczędnościowe na 8,25% z lokatą na 8% i darmowym ROR-em«


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.