Absolutny hit: lokata w Credit Agricole na 10%

Lokata w Credit Agricole na 10%

Lokata w Credit Agricole na 10 proc. to zdecydowanie najlepszy depozyt na rynku ze stawką, której banki komercyjne nie płaciły od co najmniej dekady. Jednak z oferty skorzystają tylko nowi klienci, którzy założą w pakiecie darmowy ROR. Obecni klienci mogą liczyć na 7-8 proc.

Na podstawie ostatnich decyzji czołowych banków, które przedłużały swoje promocje, można było przypuszczać, że oprocentowanie lokat nie wzrośnie już znacząco powyżej 8 proc. Jednak tej hipotezie zaprzeczyła właśnie organizacja kierowana przez Piotra Kwiatkowskiego.

Lokata w Credit Agricole na 10% w szczegółach

W ofercie Credit Agricole pojawiła się sześciomiesięczna lokata mobilna na 10 proc. w skali roku! To stawka niewidziana w banku komercyjnym od co najmniej 10 lat.

Na depozycie można ulokować do 50 tys. zł. Oznacza to, że przy maksymalnym wkładzie przyniesie on 2025 zł odsetek.

konto dla mikrofirmy online w credit agricole

Oczywiście, jak można się domyślić, lokata w Credit Agricole na 10 proc. ma charakter promocyjny. Skierowana jest do nowych klientów, którzy otworzą również ROR, np. Konto dla Ciebie.

Zrobią to całkowicie online, np. metodą na selfie z użyciem smartfona. Mogą też wybrać kuriera albo sfinalizować proces w placówce.

Lokata w Credit Agricole na 10 proc. dostępna jest do 14 dni od zawarcia umowy o konto osobiste. Zakłada się ją w aplikacji CA24 Mobile. Ma charakter odnawialny. Przy czym odnawia się na warunkach lokaty standardowej, która obecnie daje zarobić 4 proc.

[Edytowany 9 maja 2023] Oprocentowanie lokaty mobilnej w Credit Agricole wynosi obecnie 8,5 proc. Pozostałe parametry nie zmieniły się (okres 180 dni, limit kwotowy 50 tys. zł, konieczność otwarcia konta osobistego, depozyt dostępny w ciągu 14 dni).

[Edytowany 1 czerwca 2023] Teraz 10 proc. na lokacie można uzyskać w PKO BP.

Darmowe konto osobiste z premią i money-backiem do 555 zł

Dodatkowym argumentem za otwarciem ROR-u w Credit Agricole jest premia powitalna (55 zł przy wpływie co najmniej 300 zł) i wypłacany przez 20 miesięcy money-back 3 proc. od każdej płatności (max 25 zł miesięcznie pod warunkiem wykonania 10 transakcji kartą lub/i Blikiem). Łącznie daje to nagrodę w wysokości 555 zł.

Premia 500 zł za otwarcie konta
fot. ObiektywneFinanse.pl

Konto dla Ciebie jest darmowe w utrzymaniu po spełnieniu w miesiącu dwóch prostych warunków: jedna transakcja kartą lub Blikiem na dowolną kwotę i wpływ 1 tys. zł. Wówczas zyskuje się też bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów w kraju.

A co z obecnymi klientami? Im instytucja zarządzana przez Piotra Kwiatkowskiego proponuje lokatę na nowe środki ze stawką 7-8 proc. Wyższy kupon przysługuje na depozycie półrocznym, niższy – na kwartalnym i rocznym.

Można założyć kilka lokat na łącznie 200 tys. zł dla każdego z okresów. Jako nowe środki traktowana jest nadwyżka na rachunku bieżącym względem stanu z 31 października.

[Edytowany 25 października 2023] Zobacz również: najwyżej oprocentowana lokata na rynku dostępna jest w Credit Agricole. Daje zarobić 8 proc. W obecnych realiach, gdy stopa referencyjna NBP wynosi 5,75 proc., to bardzo dobra oferta.


Maciej Kusznierewicz

1 Trackback / Pingback

  1. Lokata urodzinowa IKO w PKO BP na 10% - Obiektywne Finanse

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.