Lokata urodzinowa IKO w PKO BP na 10%

Lokata urodzinowa IKO w PKO BP

Dostępna dla klientów mających konto osobiste Lokata urodzinowa IKO w PKO BP zapewnia najwyższe na rynku oprocentowane w grupie depozytów terminowych. Można ulokować na niej do 50 tys. zł. Atrakcyjne odsetki naliczane są po spełnieniu dwóch prostych warunków.

PKO Bank Polski należy do najstarszych na polskim rynku. Od pewnego czasu wyznacza też trendy technologiczne. W tym roku obchodzi 10-lecie powstania aplikacji IKO, która stała się pierwowzorem Blika. Z tej okazji instytucja kierowana przez Dariusza Szweda przygotowała dla klientów promocję depozytową z rekordowo wysokim oprocentowaniem.

Lokata urodzinowa IKO w PKO BP w szczegółach

Sześciomiesięczna Lokata urodzinowa IKO w PKO BP daje zarobić 10 proc. w skali roku. To najwyższa stawka na rynku.

Nie licząc niedostępnej już oferty Credit Agricole, ostatni raz banki płaciły tyle klientom na depozycie terminowym w 2012 roku. Natomiast kupon w wysokości 10 proc., tyle że na koncie oszczędnościowym, obecnie proponuje jeszcze Raiffeisen Digital Bank.

Jak założyć Lokatę urodzinową w PKO BP?

Na Lokacie urodzinowej PKO BP można ulokować do 50 tys. zł. Depozyt jest nieodnawialny. Kapitalizacja następuje na koniec okresu umownego. Przy założeniu wpłaty kwoty maksymalnej otrzymamy już po potrąceniu podatku 2025 zł odsetek.

Lokata urodzinowa IKO w PKO BP dostępna jest dla wszystkich klientów mających tam konto osobiste [kliknij, by założyć]. Jeden klient może założyć tylko jeden depozyt. Zrobi to wyłącznie z poziomu aplikacji mobilnej IKO.

Uwaga! Wyższe oprocentowanie zostanie naliczone tym, którzy do 31 października spełnią jeden z trzech warunków:

  1. Ustanowienie zlecenia stałego lub
  2. Zakup jednostek uczestnictwa dowolnego funduszu z oferty PKO TFI albo
  3. Zakup ubezpieczenia z oferty PKO TU (nie dotyczy odnowień).

Klient sam wybiera zadanie do realizacji. Przy czym musi to zrobić w aplikacji IKO. W przeciwnym razie bank naliczy tylko 5 proc. Natomiast w wersji standardowej oprocentowanie lokaty półrocznej wynosi 3 proc.

Oferta obowiązuje do wyczerpania puli promocyjnych lokat. Na razie nie udało się nam ustalić, jak duża ona jest.

[Edytowany 1 lipca] Bank poinformował o wyczerpaniu puli. Lokata urodzinowa IKO nie jest już dostępna.

Promocyjna lokata PKO BP z kontem oszczędnościowym na 8,5%

Wymagane do założenia promocyjnej lokaty Konto za Zero prowadzone jest bezpłatnie pod warunkiem wykonania kartą płatniczą albo Blikiem w każdym miesiącu pięciu transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty. W przeciwnym razie bank naliczy 10 zł.

Konto Oszczędnościowe Plus PKO BP w promocji na 7,5%

Klient mający Konto za Zero pobierze gotówkę bez prowizji w maszynach własnych lub – jeśli użyje do tego Blika – także w obcych bankomatach.

Lokata urodzinowa IKO w PKO BP to niejedyna dobra oferta depozytowa tej organizacji. Warto jeszcze zwrócić uwagę na Konto Oszczędnościowe Plus na 8,5 proc. przez 60 dni (przy wpłacie nowych środków). Poza drugą co do wysokości stawką na rynku [sprawdź najwyżej oprocentowane konta oszczędnościowe w czerwcu 2023] ma ono również tę zaletę, że w razie potrzeby pozwala na wypłatę pieniędzy (albo dopłatę) bez utraty odsetek.

»otwieram Konto za Zero w PKO BP, by zyskać dostęp do lokaty na 10%«


Maciej Kusznierewicz

4 Trackbacks / Pingbacks

  1. Lokata progresywna PKO BP nawet na 9% - Obiektywne Finanse
  2. Absolutny hit: lokata w Credit Agricole na 10% - Obiektywne Finanse
  3. Najwyżej oprocentowane konta oszczędnościowe w czerwcu 2023 - Obiektywne Finanse
  4. Konto Oszczędnościowe PKO BP na 8,5% - Obiektywne Finanse

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.