Konto Oszczędnościowe PKO BP na 8,5%

Konto Oszczędnościowe Plus PKO BP

Po podwyżce oprocentowania Konto Oszczędnościowe Plus PKO BP pod względem wysokości stawki ustępuje już tylko jednej ofercie na rynku. W dodatku otwierając rachunek w największym polskim banku, można założyć lokatę przynoszącą rekordowe odsetki.

Największy bank w Polsce nie przestaje zaskakiwać. Wczoraj, z okazji jubileuszu swojej aplikacji (10 lat istnienia), wprowadził do oferty półroczną Lokatę urodzinową IKO z rekordowym oprocentowaniem. Teraz do bardzo atrakcyjnego poziomu podwyższył stawkę na depozycie bieżącym.

Konto Oszczędnościowe PKO BP w szczegółach

W trwającej do 29 czerwca promocji Konto Oszczędnościowe Plus PKO BP daje zarobić 8,5 proc. w skali roku. Dotychczas było to 7,5 proc.

Obecnie więcej płaci tylko Raiffeisen Digital Bank [sprawdź ranking kont oszczędnościowych w czerwcu 2023]. Jednak należy dodać, że on podlega austriackiej Financial Market Authority, a nie polskiemu KNF-owi.

Konto Oszczędnościowe Plus PKO BP w promocji na 7,5%

Tak jak do tej pory wyższe oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym w PKO BP naliczane jest przez 60 dni od pierwszego wpływu nowych środków. Chodzi o nadwyżkę na rachunkach oszczędnościowych względem stanu z 1 czerwca. Zatem jest to oferta również dla obecnych klientów.

Standardowe odsetki, które aktywują się po upływie wspomnianego okresu specjalnego, wynoszą 0,5 proc. Z tym że do 28 września jest to 2 proc.

W tej edycji promocji pojawił się limit kwotowy. Wynosi on 100 tys. zł.

Rachunek oszczędnościowy w PKO BP prowadzony jest bezpłatnie. W każdym miesiącu można z niego raz wypłacić środki bez dodatkowych kosztów. Każdy następny przelew kosztuje 9,99 zł.

»Otwieram ROR w PKO BP z lokatą na 10% i kontem oszczędnościowym na 8,5%«


Maciej Kusznierewicz

1 Trackback / Pingback

  1. Konto Oszczędnościowe Plus PKO BP na 7,5% - Obiektywne Finanse

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.