Najwyżej oprocentowana lokata na rynku w Credit Agricole

Najwyżej oprocentowana lokata na rynku w Credit Agricole na 8%

Po spadku ceny pieniądza najwyżej oprocentowana lokata na rynku daje teraz zarobić 8 proc. w skali roku przy średniej poniżej 5 proc. Dostępna jest w Credit Agricole dla nowych klientów. Wymaga otwarcia konta osobistego. Jednak na nim też można zarobić – i to nawet 400 zł.

Oprocentowanie lokat spada od początku roku. Dzieje się tak wskutek oczekiwanych i później faktycznych obniżek stóp procentowych przez RPP. Cięcia dotyczą zarówno ofert standardowych, jak i specjalnych.

W ramach tych pierwszych banki proponują średnio 4,96 proc. (dane NBP). W szczytowym okresie było to 6,25 proc. Najlepsze depozyty dają zarobić średnio 6,08 proc. (dane firmy HREIT).

Najwyżej oprocentowana lokata na rynku pod lupą

Wśród tych ostatnich wyróżnia się najnowsza propozycja Credit Agricole. Jego sześciomiesięczna Lokata Powitalna to obecnie najwyżej oprocentowana lokata na rynku. Zapewnia odsetki w wysokości 8 proc.

Oprocentowanie 8 proc. na IKZE. Tyle samo zapewniają najlepsze konta oszczędnościowe w październiku 2022
fot. Pete Linforth || pixabay.com

Depozyt dostępny jest dla nowych klientów (okres karencji: 12 miesięcy), którzy otworzą tam konto osobiste, np. Konto dla Ciebie, i spełnią trzy warunki. Chodzi o:

  1. Wyrażenie i utrzymanie zgód marketingowych
  2. Logowanie do aplikacji CA24 Mobile
  3. Wykonywanie kartą lub Blikiem 10 transakcji bezgotówkowych miesięcznie na dowolne kwoty.

Ostatnie dwa wymagania klienci muszą realizować w każdym pełnym miesiącu trwania Lokaty Powitalnej. W przeciwnym razie bank dopisze jedynie 2 proc. odsetek.

Najwyżej oprocentowana lokata na rynku dostępna jest w ciągu 14 dni od zawarcia umowy o ROR. Zakłada się ją z poziomu aplikacji mobilnej lub w oddziale.

konto dla mikrofirmy online otwarte na selfie w Credit Agricole

Akcja trwa do 19 listopada. Do tego dnia można otwierać wymagane w promocji konto osobiste. Można to zrobić:

  • metodą na selfie (kilka zdjęć twarzy i dowodu osobistego),
  • przez kuriera,
  • w oddziale.

Limit wpłat na promocyjny depozyt wynosi 50 tys. zł. Wykorzystując go w całości, otrzyma się już po potrąceniu podatku Belki 1620 zł odsetek. Jeden klient może otworzyć jedną Lokatę Powitalną.

»Zakładam najlepszą lokatę na 8% w Credit Agricole z kontem i premią do 400 zł«

Premia za otwarcie konta w Credit Agricole

Uwaga! Za otwarcie ROR-u Credit Agricole przyznaje premię do 400 zł.

konto dla mikrofirmy online w credit agricole

Utrzymanie rachunku może być bezkosztowe. W tym celu należy co miesiąc:

  • zasilać konto min. 1,5 tys. zł,
  • wykonywać kartą lub/i Blikiem pięć płatności bezgotówkowych dowolnej wartości.

Wówczas można też pobierać gotówkę bez prowizji ze wszystkich obcych bankomatów. W razie braku aktywności bank naliczy wg nowego cennika w sumie 20 zł (10 zł za ROR i 10 zł za plastik).

Najwyżej oprocentowana lokata na rynku to niejedyny depozyt w Credit Agricole wart uwagi. Bank proponuje też kwartalną lokatę na nowe środki ze stawką 5,5 proc. Chodzi o nadwyżkę względem stanu z 15 września na wszystkich depozytach bieżących i terminowych. Limit kwotowy wynosi w tym przypadku 100 tys. zł.

[Aktualizacja 14 marca 2024] Hitowa lokata w Credit Agricole znów jest dostępna. Jej atrakcyjność nawet wzrosła, ponieważ w ostatnich miesiącach średnie oprocentowanie depozytów sześciomiesięcznych wyraźnie spadło.


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.