Konto oszczędnościowe Citi Handlowego nowym nr. 1

konto oszczędnościowe Citi Handlowego na 8,6%

Nowy klient, którzy otworzy konto oszczędnościowe Citi Handlowego, może zyskać aż 8,6 proc. w skali roku z gwarancją utrzymania stawki do maja. To teraz najwyższe oprocentowanie na rynku. Skorzystanie z oferty wymaga również zawarcia umowy o ROR. Ale ten jest całkowicie darmowy.

Na rynku depozytów mamy taką sytuację, że niektóre instytucje obniżają promocyjne oprocentowanie lokat i kont oszczędnościowych, a inne podwyższają. Do tych pierwszych zalicza się np. Alior Bank. Wśród drugich jest Nest Bank, do którego dołączył właśnie Bank Handlowy.

Konto oszczędnościowe Citi Handlowego na 8,6%

W promocji dla nowych klientów konto oszczędnościowe Citi Handlowego daje zarobić 8,6 proc. w skali roku. To teraz najwyższa stawka na rynku [zobacz ranking kont oszczędnościowych].

Konto SuperOszczędnościowe Citibanku citi handlowy

Standardowe oprocentowanie wynosi 3 proc. Podwyższona stawka naliczana jest przez cztery miesiące (do 31 maja) i obejmuje saldo do 100 tys. zł.

Przy czym bonusowe odsetki bank wypłaca do 20. dnia kolejnego miesiąca, o ile klient spełni warunek promocji. A jest nim wpływ na ROR (CitiKonto) co najmniej 2 tys. zł w miesiącu, za który naliczane są odsetki.

Oczywiście osoba zainteresowana najpierw musi zawrzeć umowę o to konto osobiste. Może to zrobić na kilka sposobów:

  • w aplikacji (metoda na selfie),
  • za pośrednictwem kuriera,
  • w placówce (przy czym Citi Handlowy ma tylko dziewięć oddziałów w sześciu miastach).

Ważne! Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym Banku Handlowego przysługuje najszybszym 1500 klientom, którzy otworzą CitiKonto. Akcja trwa do 31 stycznia.

»Otwieram Konto oszczędnościowe Citi Handlowego na 8,6% z darmowym ROR-em«

Darmowy ROR w Citibanku

A jeśli nie zdążą? Pozostaje im Konto SuperOszczędnościowe ze stawką 6 proc. (limit wpłat to 20 tys. zł; od nadwyżki – 3 proc.) i lokata na nowe środki na 7 proc. (ale tylko w oddziałach). Ponadto mogą zyskać premię 600 zł w gotówce lub bonie Allegro za wyrobienie karty kredytowej.

CitiKonto jest w pełni bezpłatne. Klient, bez konieczności spełniania żadnych wymogów, nie ponosi kosztów prowadzenia ROR-u ani obsługi wielowalutowej karty do rachunku. Do tego nie płaci za pierwsze cztery w danym miesiącu wypłaty z obcych bankomatów i trzy przelewy ekspresowe (nie dotyczy przelewów na numer telefonu w ramach Blika).


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.