Konto Oszczędnościowe Profit Banku Millennium w promocji nr 50

Konto Oszczędnościowe Profit banku Millennium

W 50. edycji promocji Konto Oszczędnościowe Profit Banku Millennium nadal daje zarobić 7,5 proc. po spełnieniu dwóch warunków. Jednak pewne zmiany objęły maksymalną kwotę objętą wyższą stawką oraz oprocentowanie naliczane tym, którzy nie będą płacić kartą / Blikiem.

Szczyt oprocentowania depozytów już minął. Od początku roku stawki na lokatach i kontach oszczędnościowych sukcesywnie maleją. Dotyczy to również najbardziej atrakcyjnych ofert promocyjnych.

Wciąż do najlepszych zalicza się Konto Oszczędnościowe Profit Banku Millennium. W poniedziałek 22 maja ruszyła jego promocja nr 50, która potrwa do 30 czerwca. W stosunku do wcześniejszej edycji zaszły w niej dwie zmiany.

Konto Oszczędnościowe Profit Banku Millennium na 7,5%

Podwyższone oprocentowanie wynosi 7,5 proc. w skali roku. Naliczane jest przez 91 dni pod dwoma warunkami:

  1. Wpłata nowych środków (nadwyżka względem stanu z 12 maja)
  2. Wykonanie kartą lub Blikiem pięciu transakcji na dowolne kwoty w miesiącu.
konto oszczędnościowe Banku Millennium

Spełnienie tylko pierwszego wymagania skutkuje naliczeniem niższych odsetek – 5,5 proc. Poprzednio było to 6 proc. Natomiast standardowo Konto Oszczędnościowe Profit Banku Millennium daje zarobić 1,25-2 proc. w zależności od wielkości zgromadzonej kwoty.

Przysługujące oprocentowanie można wygodnie sprawdzić w aplikacji. Po wykonaniu pięciu transakcji pojawi się w niej komunikat, że przysługuje nam promocyjna stawka i „w pełni wykorzystujemy potencjał swoich oszczędności”. Tam też znajdziemy okres naliczania podwyższonych odsetek (ten zależy od czasu aktywowania promocji, czyli pierwszego zasilenia nowymi środkami).

Szczegóły promocyjnego oprocentowania Konta Oszczędnościowego Profit Banku Millennium można sprawdzić w aplikacji

W promocji nr 50 podwyższona stawka obejmuje wkład do 200 tys. zł. To o 1/3 mniej w porównaniu z poprzednią edycją.

Przypomnijmy, że przy wyliczaniu nowych środków bank bierze pod uwagę saldo rachunków bieżących (ROR-ów), oszczędnościowych, technicznych, lokat terminowych i lokat strukturyzowanych w PLN.

[Edytowany 1 lipca] Bank Millennium ogłosił uruchomienie 51. edycji promocji na nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit. Stawka premiowa, w zamian za wpłatę nowych środków i opisaną wyżej aktywność, pozostała na poziomie 7,5 proc. Jeśli klient spełni tylko pierwszy warunek, zarobi 4 proc. Dzień bazowy wyznaczono na 30 czerwca. Akcja rusza 3 lipca i potrwa do 28 lipca.

Darmowe konto osobiste z premią 400 zł

Konto Oszczędnościowe Profit Banku Millennium prowadzone jest bezpłatnie. Raz w miesiącu można bezpłatnie przelać z niego pieniądze. Za każdy kolejny przelew płaci się 9,9 zł.

Natomiast potrzebne do otwarcia rachunku oszczędnościowego konto Millennium 360° kosztuje 11 zł miesięcznie. Jednak po wykonaniu pięciu płatności kartą debetową lub Blikiem w miesiącu (czyli spełnieniu jednego z dwóch wymogów oferty specjalnej) unika się tej opłaty.

Ponadto zyskuje się wtedy bezpłatny dostęp do obcych bankomatów w kraju. Standardowo każda wypłata środków w obcej maszynie to koszt 1-5 zł. Niższa opłata dotyczy operacji w urządzeniach Planet Cash i Santandera.

Najlepsze Customer Experience dostarcza Bank Millennium
fot. Bank Millennium

Przy okazji nowi klienci otwierający konto Millennium 360° mogą zarobić 400 zł. Do wspomnianych pięciu transakcji miesięcznie muszą dołożyć wpływ 1 tys. zł i choć jedno logowanie do aplikacji. Te warunki trzeba spełnić w każdym z czterech kolejnych miesięcy po zawarciu umowy, przy czym pierwszy raz – w ciągu 14 dni od otwarcia rachunku.

Przypomnijmy, że od tego roku klienci Banku Millennium mogą bezpłatnie, oprócz własnych, korzystać z wpłatomatów Euronetu i Planet Cash.

»Otwieram konto osobiste w Banku Millennium z kontem oszczędnościowym na 7,5%«


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.