Konto oszczędnościowe Millennium Banku trzyma poziom w promocji nr 57

Konto Oszczędnościowe Profit banku Millennium

W promocji nr 57, która startuje w poniedziałek 29 stycznia, konto oszczędnościowe Millennium Banku nadal będzie objęte stawką 6,25 proc. w skali roku. Wciąż będzie można ulokować na nim 100 tys. zł. A nowi klienci, którzy wykażą się aktywnością, zarobią 500 zł na otwarciu ROR-u.

Wg KNF-u, który powołuje się na wskaźnik Herfindahla-Hirschmana (HHI), nasz sektor bankowy bankowy jest konkurencyjny. Potwierdzają to nie tylko twarde dane (aktywa i liczba podmiotów), ale też obserwacja rynku.

Gdy jedne podmioty redukują oprocentowanie depozytów, tak jak ostatnio Alior Bank i Santander Consumer Bank, inne utrzymują relatywnie wysokie stawki. Do drugiej grupy zalicza się np. Bank Millennium i jego Konto Oszczędnościowe Profit.

Konto oszczędnościowe Millennium Banku na 6,25% od 29 stycznia

W ramach rozpoczynającej się w poniedziałek 29 stycznia promocji nr 57 Konta Oszczędnościowego Profit instytucja, którą kieruje Joao Bras Jorge, nadal płaci 6,25 proc. w skali roku. To daje jej miejsce w rynkowej czołówce [zobacz ranking kont oszczędnościowych].

Konto oszczędnościowe Millennium Banku na 6,25% w promocji nr 57

Pozostałe warunki oferty specjalnej również się nie zmieniły. Żeby więc otrzymywać wyższe odsetki, należy:

 1. Mieć lub otworzyć konto osobiste, np. Millennium 360°
  Nowi klienci mogą zyskać na tym nawet 500 zł. Wystarczy, że wyrażą zgody marketingowe i w każdym z czterech kolejnych miesięcy: zalogują się do aplikacji, zapewnią wpływ 1 tys. zł i wykonają kartą albo/i Blikiem pięć transakcji bezgotówkowych na łącznie min. 360 zł.
  Umowę o ROR można zawrzeć w pełni online: metodą na selfie albo metodą AIS, czyli logując się na swój rachunek w innym banku.
 2. Wpłacić nowe środki?
  Chodzi o nadwyżkę względem stanu z 26 stycznia. Przy jej wyliczaniu bank bierze pod uwagę stan ROR-ów, rachunków oszczędnościowych, lokat, produktów strukturyzowanych i rachunków technicznych.
 3. Co miesiąc wykonywać kartą lub/i Blikiem pięć płatności bezgotówkowych na dowolne kwoty
  W razie niespełnienia tego warunku stawka spada do 3 proc. Natomiast standardowy kupon po ostatniej obniżce wynosi 1-1,5 proc.
  Spełniając ten wymóg, jednocześnie unika się 11-zł opłaty za obsługę karty debetowej. Zyskuje się też bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów w kraju i za granicą.

Konto oszczędnościowe Millennium Banku jest objęte premiowym oprocentowaniem przez 91 dni od pierwszego wpływu nowych środków. To powinno nastąpić do 8 marca, bo do wtedy trwa promocja nr 57. Tak jak we wcześniejszych edycjach akcji specjalnej wyższa stawka dotyczy kwot do 100 tys. zł.

»Otwieram konto oszczędnościowe w Banku Millennium na 6,25% z ROR-em i premią 500 zł«


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.