Konto oszczędnościowe Millennium Banku trzyma poziom w promocji nr 58

Konto Oszczędnościowe Profit banku Millennium

W promocji nr 58, która startuje w poniedziałek 11 marca, konto oszczędnościowe Millennium Banku nadal będzie objęte stawką 6,25 proc. w skali roku. Wciąż będzie można ulokować na nim 100 tys. zł. A nowi klienci, którzy wykażą się aktywnością, zarobią 500 zł na otwarciu ROR-u.

Wg KNF-u, który powołuje się na wskaźnik Herfindahla-Hirschmana (HHI), nasz sektor bankowy bankowy jest konkurencyjny. Potwierdzają to nie tylko twarde dane (aktywa i liczba podmiotów), ale też obserwacja rynku.

Gdy jedne podmioty redukują oprocentowanie depozytów, tak jak ostatnio Alior Bank i Santander Consumer Bank, inne utrzymują relatywnie wysokie stawki. Do drugiej grupy zalicza się np. Bank Millennium i jego Konto Oszczędnościowe Profit.

Konto oszczędnościowe Millennium Banku na 6,25% od 11 marca 2024

W ramach rozpoczynającej się w poniedziałek 11 marca promocji nr 58 Konta Oszczędnościowego Profit instytucja, którą kieruje Joao Bras Jorge, nadal płaci 6,25 proc. w skali roku. To daje jej miejsce w rynkowej czołówce [zobacz ranking kont oszczędnościowych].

Konto oszczędnościowe Millennium Banku na 6,25% w promocji nr 57

Pozostałe warunki oferty specjalnej również się nie zmieniły. Żeby więc otrzymywać wyższe odsetki, należy:

 1. Mieć lub otworzyć konto osobiste, np. Millennium 360°
  Nowi klienci mogą zyskać na tym nawet 500 zł. Wystarczy, że wyrażą zgody marketingowe i w każdym z czterech kolejnych miesięcy: zalogują się do aplikacji, zapewnią wpływ 1 tys. zł i wykonają kartą albo/i Blikiem pięć transakcji bezgotówkowych na łącznie min. 360 zł.
  Umowę o ROR można zawrzeć w pełni online: metodą na selfie albo metodą AIS, czyli logując się na swój rachunek w innym banku.
 2. Wpłacić nowe środki?
  Chodzi o nadwyżkę względem stanu z 8 marca. Przy jej wyliczaniu bank bierze pod uwagę stan ROR-ów, rachunków oszczędnościowych, lokat, produktów strukturyzowanych i rachunków technicznych.
 3. Co miesiąc wykonywać kartą lub/i Blikiem pięć płatności bezgotówkowych na dowolne kwoty
  W razie niespełnienia tego warunku stawka spada do 3 proc. Natomiast standardowy kupon po ostatniej obniżce wynosi 1-1,5 proc.
  Spełniając ten wymóg, jednocześnie unika się 11-zł opłaty za obsługę karty debetowej. Zyskuje się też bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów w kraju i za granicą.

Konto oszczędnościowe Millennium Banku jest objęte premiowym oprocentowaniem przez 90 dni od pierwszego wpływu nowych środków. To powinno nastąpić do 19 kwietnia, bo do wtedy trwa promocja nr 58. Tak jak we wcześniejszych edycjach akcji specjalnej wyższa stawka dotyczy kwot do 100 tys. zł.

»Otwieram konto oszczędnościowe w Banku Millennium na 6,25% z ROR-em i premią 500 zł«


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.