Konto Oszczędnościowe Profit Millennium Banku słabnie do 6%

Konto Oszczędnościowe Profit banku Millennium

W promocji nr 59 na nowe środki Konto Oszczędnościowe Profit Millennium Banku generuje odsetki na poziomie 6 proc. w skali roku. To mniej niż do tej pory, ale mimo to rachunek utrzymuje się w ścisłej rynkowej czołówce. Do tego nowi klienci mogą zainkasować 600 zł za otwarcie ROR-u.

Mimo że oprocentowanie depozytów znajduje się w trendzie spadkowym, konkurencja o pieniądze klientów trwa. Niektóre banki uatrakcyjniają ofertę, inne ją pogarszają.

Do tych drugich dołączył właśnie Bank Millennium. Organizacja, którą kieruje Joao Bras Jorge, poinformowała o obniżeniu specjalnej stawki na rachunku oszczędnościowym.

Konto Oszczędnościowe Profit Millennium Banku w promocji nr 59

W rozpoczynającej się w poniedziałek 22 marca promocji nr 59 Konto Oszczędnościowe Profit Millennium Banku da zarobić 6 proc. w skali roku. Przez ostatnie miesiące było to 6,25 proc.

Pozostałe warunki oferty się nie zmieniły. Oznacza to, że na lepszy procent nadal będzie można wpłacić do 100 tys. zł.

Konto Oszczędnościowe Profit Millennium Banku

Z tym że muszą to być nowe środki, czyli nadwyżka względem stanu z 12 kwietnia. Przy jej wyliczaniu pod uwagę brany jest stan: ROR-ów, rachunków oszczędnościowych, lokat, produktów strukturyzowanych i rachunków technicznych.

Wyższą stawkę bank będzie naliczać przez 90 dni od pierwszego wpływu nowych środków. Musi to nastąpić do 7 czerwca, bo do wtedy trwa promocja nr 59.

Uwaga! By otrzymywać wyższe odsetki, należy wykazać się aktywnością. Chodzi o wykonanie kartą lub Blikiem pięciu transakcji bezgotówkowych dowolnej wartości w każdym miesiącu. W przeciwnym razie stawka wyniesie 3 proc. Natomiast standardowe oprocentowanie to 1 proc.

Premia za otwarcie konta osobistego Millennium 360°

Mimo pogorszenia oprocentowania Konto Oszczędnościowe Profit Millennium Banku utrzymuje się w ścisłej rynkowej czołówce. W rankingu sprawdzisz, kto płaci więcej.

Warto dodać, że nowi klienci prócz atrakcyjnych odsetek mogą zainkasować premię 600 zł za otwarcie konta osobistego Millennium 360° i spełnienie warunków. Chodzi o to, żeby:

Premia 500 zł za otwarcie konta
fot. ObiektywneFinanse.pl
  1. W ciągu 14 dni od zawarcia umowy o ROR:
  • zalogować się do aplikacji,
  • wykonać jedną płatność bezgotówkową Blikiem lub kartą płatniczą dowolnej wartości,
  • zapewnić nań wpływ min. 1000 zł;
  1. W każdym sześciu miesięcy po miesiącu otwarcia konta Millennium 360°:
  • zalogować się do aplikacji,
  • wykonać Blikiem lub kartą płatności bezgotówkowe na łącznie min. 500 zł.
  1. W ciągu pierwszych sześciu miesięcy trzykrotnie zapewnić nań wpływ wynagrodzenia (pensja, emerytura, renta, stypendium) minimum 1000 zł.

>>otwieram Konto Oszczędnościowe w Banku Millennium z premią 600 zł<<


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.