Elastyczne Konto Oszczędnościowe na 1% z większym limitem wkładu

Konto Proste Zasady getin bank

W najnowszej odsłonie promocji na nowe środki Getin Bank czterokrotnie podniósł limit kwot wpłacanych na Elastyczne Konto Oszczędnościowe na 1 proc. Oferta nie powala, ale przy niemal zerowych stopach procentowych warto się nią zainteresować. A jeśli mamy status nowego klienta, w ramach innej oferty zarobimy 2 proc.

Rozpoczęła się XII edycja promocji na nowe środki na koncie oszczędnościowym Getin Banku. Organizacja kierowana przez Artura Klimczaka utrzymała dotychczasowe warunki. Ale jest też jedna zmiana korzystna dla klientów.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe przewyższa konkurentów limitem wkładu

Oznacza to, że promocyjna stawka na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym wciąż wynosi 1 proc. w skali roku. W dobie niemal zerowych stóp procentowych i przy średniej rynkowej na poziomie 0,18 proc. oferta Getin Banku jest godna uwagi.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Banku

By z niej skorzystać, należy:

  • mieć lub otworzyć tam konto osobiste,
  • wyrazić i utrzymać zgody marketingowe,
  • wpłacić nowe środki (chodzi o nadwyżkę na rachunkach oszczędnościowych, technicznych i lokatach z 15 września).

Promocja trwa do 25 października. Podwyższone odsetki naliczane są przez dwa miesiące (62 dni). Później spadają do standardowego poziomu 0,15 proc. Bonusowe oprocentowanie obejmuje kwoty do 400 tys. zł. To cztery razy większy limit wkładu pieniężnego niż w poprzedniej edycji. Jest on też zdecydowanie większy niż u konkurencji.

Oczywiście na tle inflacji, która wynosi 2,9 proc., propozycja Getin Banku wypada blado, ponieważ nie chroni pieniędzy przed utratą siły nabywczej. Sęk w tym, że nie ma dla niej sensownej alternatywy, gdy posiada się bardzo duże środki.

Przy mniejszych kwotach można rozejrzeć się za czymś bardziej atrakcyjnym. Dobre propozycje znajdziemy w rankingu kont oszczędnościowych bloga Obiektywne Finanse.

>>Otwieram Elastyczne Konto Oszczędnościowe w Getin Banku z ROR-em<<

Bonusy oszczędnościowe dla nowych klientów Getin Banku

Oprócz tego nowi klienci mogą skorzystać z innej promocji konta oszczędnościowego Getin Banku Chodzi o akcję „Bonus za aktywność”. W niej można zarobić 2 proc. (dla kwot do 10 tys. zł) i zapewnić sobie gwarancję utrzymania stawki przez 12 miesięcy.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Banku

Co trzeba zrobić? Poza otwarciem ROR-u trzeba co miesiąc zasilać go min. 1,5 tys. zł i wyrazić zgody marketingowe.

Jest też Lokata Mobilna ze stawką 1,5 proc., którą zakłada się wyłącznie z poziomu aplikacji (nie trzeba otwierać konta osobistego). Depozyt twa dwa miesiące i można na nim ulokować 10 tys. zł.

>>Otwieram Elastyczne Konto Oszczędnościowe w Getin Banku z ROR-em<<


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.