Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Banku dobre dla dużych kwot

Konto Proste Zasady getin bank

Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Banku to dobra rozwiązanie dla tych, którzy mają spore zaskórniaki i chcą je bezpiecznie ulokować w jednym miejscu oraz zarobić na nich coś więcej niż zero-coś-tam-po-przecinku. Odsetki na tym rachunku są bowiem 24 razy większe od średniej rynkowej, a limit wpłat wynosi 400 tys. zł.

Wadą najlepszych kont oszczędnościowych jest niski limit wkładu, jaki można na nich ulokować. Z reguły to 10-20 tys. zł. Posiadacze dużych środków, którzy nie godzą się na rachityczne oprocentowanie w muszą więc rozdzielać pieniądze na kilka części.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Banku na 1,2% z limitem 400 tys. zł

Ale mogą też skorzystać z propozycji Getin Banku. Ten w ramach rozpoczętej dziś XV edycji promocji Elastycznego Konta Oszczędnościowego pozwala na wpłatę nawet 400 tys. zł ze stawką 1,2 proc. w skali roku.

W porównaniu do poprzedniej odsłony tej oferty kwota objęta podwyższonym oprocentowaniem zwiększyła się dwukrotnie. Standardowo organizacja zarządzana przez Artura Klimczaka płaci 0,15 proc. Natomiast średnia rynkowa to, jak wskazują dane NBP, 0,05 proc.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Banku

Bonusowe odsetki naliczane są przez trzy miesiące od pierwszego wpływu nowych środków. Ten powinien nastąpić do 6 grudnia, bo do wtedy trwa akcja specjalna.

Czym są nowe środki? To nadwyżka względem stanu z 10 listopada na produktach depozytowych. Za takowe Getin Bank uznaje: rachunki oszczędnościowe, techniczne oraz lokaty i IKE.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Banku

Poza wpłatą nowych środków (nadwyżki) warunkiem skorzystania z oferty jest:

  • posiadanie lub otwarcie konta osobistego oraz
  • wyrażenie i utrzymanie zgód marketingowych.

Pieniądze można pobierać bezpłatnie dowolną liczbę razy w miesiącu. Konkurencja zezwala zwykle na jeden taki przelew.

>>Otwieram Elastyczne Konto Oszczędnościowe w Getin Banku z ROR-em<<

Inne dobre oferty depozytowe Getin Banku

Elastyczne Konto Oszczędnościowe to niejedyna propozycja Getin Bank godna uwagi. Znajdziemy tam jeszcze:

Konto oszczędnościowe Moje cele mBanku
fot. freeimages.com
  • konto oszczędnościowe dla nowych klientów – 2 proc. przez 12 miesięcy dla max 10 tys. zł pod warunkiem comiesięcznego wpływu 1,5 tys. zł na ROR [otwórz];
  • dwumiesięczna Lokata Mobilna na 1,5 proc. (max 10 tys. zł, dostępna z poziomu aplikacji mobilnej bez konieczności zakładania ROR-u),
  • dwumiesięczna lokata na nowe środki na 1,2 proc. (max 500 tys. zł i możliwość założenia dwóch depozytów bez konieczności posiadania ROR-u; saldo początkowe wyliczane na 3 listopada) [załóż].

Nowy klient może skorzystać ze wszystkich ofert jednocześnie.


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.