Pożyczka Providenta z bankomatu

chwilówka za darmo i pozyczka online w 15 minut

Pożyczka Providenta z bankomatu to sposób lidera rynku na utrudnienia wywołane pandemią. Mogą po nią sięgnąć ci, którzy składają wniosek przez telefon i nie mają konta w banku albo nie chcą podawać jego numeru. Kwota maksymalna wynosi 3 tys. zł.

Do najbardziej dotkniętych skutkami pandemii gałęzi gospodarki należą usługi, w tym sektor bankowy i pożyczkowy. Z drugiej strony koronawirus wymusił na jego przedstawicielach innowacje.

Świetnym przykładem jest pożyczka Providenta z bankomatu. Chodzi o sposób przekazania środków klientowi. To pierwsze takie rozwiązanie na rynku, choć od jakiegoś czasu funkcjonują już na nim pożyczkomaty Vivusa.

[Edytowany] We wrześniu 2022 Provident wprowadził kartę kredytową z limitem do 10 tys. zł.

Pożyczka Providenta z bankomatu dla nieubankowionych

Podczas wiosennego lockdownu firma z troski o zdrowie pracowników i pożyczkobiorców zawiesiła obsługę domową, z której korzysta 90 proc. jej klientów. Jednocześnie przyspieszyła prace nad wdrożeniem usługi umożliwiającej wypłatę gotówki bez potrzeby kontaktu z doradcą terenowym.

Pożyczka Providenta z bankomatu

Na razie pożyczka Proifenta z bankomatu jest opcją dla osób składających wniosek oprzez telefon. By nie podawać numeru konta do przelewu środków (tak robi 1/5 klientów Providenta) czy spotykać się z doradcą terenowym, wskazują one wypłatę pieniędzy w urządzeniu samoobsługowym.

Transakcja odbywa się z użyciem czeku Blik. To 9-cyfrowy kod z 7-dniowym terminem ważności.

Pożyczkodawca wysyła go na podany we wniosku numer telefonu, który klient musi wcześniej dodatkowo zweryfikować. Nie musi natomiast mieć konta bankowego, smartfona, karty płatniczej ani dostępu do bankowości elektronicznej. Operację potwierdza kodem SMS (normalnie robi się to w swojej aplikacji bankowej).

Współpraca Providenta z Santanderem i Blikiem

Obecnie usługa dostarczana we współpracy z Santanderem, który zapewnia wsparcie technologiczne, znajduje się w fazie pilotażu. Oznacza to, że jest dostępna w ograniczonej liczbie kampanii telefonicznych. Zainteresowani mogą w ten sposób starać się o maksymalnie 3 tys. zł.

Limit wynika z technicznych możliwości wypłaty gotówki z bankomatu – wyjaśnia Karolina Łuczak z Providenta.

Pożyczka Providenta może zostać pobrana w każdym bankomacie współpracującym z systemem Blik. Wedle danych Cashless.pl na koniec września istniało prawie 20 tys. takich maszyn, czyli ok. 93 proc. wszystkich działających w Polsce.

Wypłata Blikiem z bankomatu

Blik w wygodny sposób umożliwia wypłatę środków z bankomatu. W czasie pandemii mocno koncentrujemy się na rozwijaniu narzędzi umożliwiających zdalne zarządzanie finansami zarówno wśród klientów. Właśnie temu służą czeki Blik, które zapewniają bezkontaktowe i bezpieczne transakcje – mówi Grzegorz Matya z Santandera.

Blik, którego operatorem jest Polski Standard Płatności, to stworzony w 2015 r. przez największe banki system płatności mobilnych. Z kwartału na kwartał staje się coraz popularniejszy – zwłaszcza w transakcjach online, gdyż nie wymaga podawania żadnych danych. Oprócz tego usługa pozwala na błyskawiczne przelewanie pieniędzy na numer telefonu, regulowanie należności w terminalach w sklepach stacjonarnych i deponowanie środków we wpłatomatach bez karty.

>>weź pożyczkę w Providencie przez telefon<<


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.