Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Banku wciąż daje 0,5% odsetek

Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Banku

W ósmej edycji promocji na nowe środki Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Banku zapewnia, tak jak dotychczas, zysk w wysokości 0,5 proc. w skali roku. To kilkanaście razy więcej niż wynosi średnia rynkowa. Nowi klienci zarobią jeszcze więcej, a do tego mogą otrzymać voucher Allegro lub dostęp do serwisu VOD Player.

Wskutek praktycznie zerowych stóp procentowych konta oszczędnościowe i lokaty są niemal nieoprocentowane. Te pierwsze wg danych NBP przynoszą średnio 0,03 proc. odsetek w skali roku, a depozyty terminowe – 0,2 proc.

Na rynku nie brakuje lepszych ofert, ale są one skierowane głównie do nowych klientów. Do wyjątków należy m.in. Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Banku.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Banku w promocji na 0,5%

W wariancie na nowe środki można na nim zarobić 0,5 proc. Trzeba jedynie zapewnić nadwyżkę względem stanu z 5 maja. Przy jej wyliczaniu Getin Bank bierze pod uwagę saldo produktów depozytowych, czyli rachunków oszczędnościowych i technicznych oraz lokat.

getin bank

Podwyższonym oprocentowaniem objęte są kwoty do 200 tys. zł. Organizacja kierowana przez Artura Klimczaka nalicza je przez trzy miesiące od pierwszego wpływu nowych środków. Później stawka wraca do standardowych 0,15 proc.

Właśnie rozpoczęła się ósma edycja tej promocji. Jest dostępna do 31 maja. By z niej skorzystać, należy:

  1. Mieć lub otworzyć Konto Proste Zasady (ROR)
    Nie poniesiemy kosztów jego prowadzenia, o ile wykonamy jedną transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem w miesiącu (inaczej – 8 zł). Mamy bezpłatny dostęp do bankomatów Planet Cash lub – przy użyciu Blika – wszystkich w kraju.
  2. Wyrazić zgody marketingowe.

>>Otwieram Elastyczne Konto Oszczędnościowe w Getin Banku na 0,5%<<

Pakiet powitalny dla nowych klientów Getin Banku

Jeśli jesteśmy nowymi klientami, przysługuje nam lepsza oferta – konto oszczędnościowe na 2 proc. przez 12 miesięcy. Warunkiem jest comiesięczny wpływ na konto osobiste co najmniej 1,5 tys. zł.

Do tego dochodzi dwumiesięczna Lokata Mobilna, która zapewnia odsetki w wysokości 2 proc. W obu przypadkach to najwyższa stawka na rynku [zobacz ranking].

Premia za otwarcie konta
fot. pixabay.com

Przy okazji, zawierając umowę o ROR (można to zrobić w pełni online, z użyciem fotoweryfikacji), możemy starać się o 50-zł voucher Allegro lub pięciomiesięczną subskrypcję Playera o wartości 75 zł. W tym celu wystarczy przez pięć miesięcy:

  • zasilać Konto Proste Zasady min. 2 tys. zł i
  • wykonywać pięć płatności kartą albo Blikiem.

>>Otwieram ROR w Getin Banku z bonusami<<


Maciej Kusznierewicz

3 Komentarze

  1. Nowe środki na EKO to nadwyżka ponad stan środków na tym koncie w dniu badania salda , według mnie nie bierze się pod uwagę lokat i RORu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.