Konto oszczędnościowe w Banku Pocztowym na 2%

darmowe wpłatomaty banku pocztowego

Konto oszczędnościowe w Banku Pocztowym ze stawką 2 proc. to jedna z dwóch nagród dostępnych w promocji mającej na celu zachęcenie klientów do używania kary płatniczej. Najaktywniejsi otrzymają opaskę Xiaomi Mi Band 6 z NFC.

Bank Pocztowy dość niespodziewanie włączył się w walkę o oszczędności. Przy okazji promocji mającej na celu zachęcenie klientów do wyrobienia i używania karty płatniczej zwiększył oprocentowanie konta oszczędnościowego.

Konto osobiste z szansą na opaskę Xiaomi Mi Band 6 z NFC

Chodzi o dostępną do 28 lutego ofertę „Konto w Porządku z nagrodami”. W jej ramach nowy klient, który otworzy tytułowy ROR z kartą debetową i wyrazi zgody marketingowe, otrzyma punkty powitalne w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

promocja Konto w Porządku z nagrodami oraz konto oszczędnościowe w Banku Pocztowym na 2%

Wystarczy do 31 stycznia wykonać jedną transakcję bezgotówkowa plastikiem (fizycznym lub zapisanym w telefonie), by otrzymać 4000 pkt. Ich ekwiwalent pieniężny to 50 zł. Ci, którzy w lutym wykonają najwięcej płatności poprzez Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Xiaomi Pay lub Blikiem, otrzymają dodatkowe 16.600 pkt z opcją wymiany np. na opaskę Xiaomi Mi Band 6 z NFC. Nagroda trafi do 100 osób z największą liczbą wykonanych operacji.

By wziąć udział w promocji, należy po zawarciu umowy o Konto w Porządku wyrazić chęć przystąpienia do niej. Zrobimy to w systemie transakcyjnym Pocztowy24 (zakładka „Market Cyfrowy”).

bank pocztowy karta debetowa z pocztą polską

ROR w Banku Pocztowym może być darmowy w utrzymaniu. W tym celu należy co miesiąc realizować kartą płatności bezgotówkowe na min. 300 zł. Klienci tej instytucji mają darmowy dostęp do gotówki w bankomatach Planet Cash oraz – od niedawna – PKO BP. Wpłat bez prowizji mogą dokonywać w oddziałach oraz placówkach Poczty Polskiej.

Konto oszczędnościowe w Banku Pocztowym w promocji na 2%

Punkty z opcją wymiany na nagrody rzeczowe to jedno. Drugim bonusem jest lepiej oprocentowane konto oszczędnościowe w Banku Pocztowym. Promocyjna stawka wynosi 2 proc. w skali roku. Obecnie tylko Getin Bank proponuje wyższe odsetki [sprawdź ranking kont oszczędnościowych].

Standardowo organizacja kierowana przez Jakuba Słupińskiego płaci 0,01 proc. Bonusowy kupon obejmuje środki do 10 tys. zł i jest naliczany przez trzy miesiące od miesiąca następującego po przystąpieniu do promocji. Zatem jeśli konto osobiste otworzymy w grudniu, wyższe oprocentowanie będzie nam naliczane od stycznia do kwietnia włącznie.

oszczędności na koncie oszczędnościowym

Uwaga! Na koniec miesiąca wypłacane są odsetki standardowe, natomiast te podwyższone – do 10. dnia kolejnego miesiąca.

W każdym miesiącu z rachunku oszczędnościowego można wykonać jeden bezpłatny przelew wewnętrzny, czyli na swoje konto osobiste. Za każdy kolejny płaci się 10 zł (tak samo jak za każdą wypłatę gotówkową).

Konto oszczędnościowe w Banku Pocztowym można otworzyć w oddziale, placówce Poczty Polskiej albo za pośrednictwem kuriera Poczteksu. Wniosek złożymy również u listonosza.


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.