Konto Oszczędnościowe Profit Banku Millennium lepiej oprocentowane

Konto Oszczędnościowe Profit banku Millennium

W kolejnej promocji do 1,5 proc. wzrosła stawka, jaką objęte są nowe środki wpłacone na Konto Oszczędnościowe Profit Banku Millennium. Podwoił się też limit wpłat. Co prawda nie jest to najlepsza oferta na rynku, ale ma swoje zalety. W dodatku mogą z niej skorzystać również dotychczasowi klienci, a nowi mogą otrzymać do 360 zł premii.

Pod wpływem rosnących stóp procentowych NBP kolejne banki zwiększają oprocentowanie depozytów. Niektóre, jak Nest Bank, Credit Agricole czy PBS Ciechanów, robią to w szybszym tempie (oferują 3-4,5 proc. na lokatach), inne – w wolniejszym. Do tego drugiego grona zalicza się Bank Millennium.

Nowa promocja konta oszczędnościowego Banku Millennium

Jednak ten w przeciwieństwie do czołówki adresuje swoją ofertę do wszystkich klientów, a nie tylko nowych. W dodatku nie wymaga zamrażania pieniędzy na depozycie terminowym. Bank Millennium proponuje bowiem Konto Oszczędnościowe Profit, z którego środki można pobierać w każdej chwili (ale bez opłat tylko raz w miesiącu).

waloryzacja składek emerytalnych
fot. Pixabay.com

W rozpoczętej właśnie 35. edycji promocji przynosi ono już 1,5 proc. odsetek w skali roku. Dotąd było oprocentowane na 1,25 proc. Standardowo organizacja, na czele której stoi Joao Bras Jorge, płaci 0,01 proc.

Wyższą stawką objęte są środki do 100 tys. zł, które stanowią nadwyżkę względem salda z 15 stycznia. To dwukrotnie większy limit wpłat niż w poprzedniej promocji. Przy wyliczaniu nadwyżki bank uwzględnia stan:

  • konta osobistego,
  • konta oszczędnościowego,
  • lokat,
  • rachunku technicznego,
  • produktów strukturyzowanych,
  • debetów w ramach ROR-u.

Promocyjne oprocentowanie jest naliczane przez dwa miesiące (62 dni) od pierwszego wpływu nowych środków. Oferta dostępna jest do 5 marca.

Konto Oszczędnościowe Profit Banku Millennium na tle konkurencji

Konto Oszczędnościowe Profit Banku Millennium nie jest najwyżej oprocentowane na rynku [sprawdź najlepsze oferty]. Kilka instytucji płaci 2-3 proc., lecz mocno (do 10-20 tys. zł) ogranicza kwoty wpłat. Tutaj możemy ulokować nawet 100 tys. zł.

Pod tym względem z Bankiem Millennium konkurować mogą jedynie oferty: Getin Banku (1,7 proc. z limitem 400 tys. zł), Alior Banku (1,7 proc. do 100 tys. zł), Santander Consumer Banku (1,6 proc. do 200 tys. zł) oraz ING Banku Śląskiego (1,5 proc. do 200 tys. zł).

pieniądze

W dodatku nowi klienci na otwarciu ROR-u w Banku Millennium, który jest niezbędny do otwarcia konta oszczędnościowego, mogą zyskać premię nawet 360 zł w gotówce. Wystarczy, że aktywują aplikację mobilną oraz w każdym z trzech kolejnych miesięcy po podpisaniu umowy: zapłacą raz kartą (albo Blikiem) i zapewnią wpływ łącznie min. 1 tys. zł.

>>otwieram Konto Oszczędnościowe Profit Banku Millennium z premią do 360 zł<<


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.