Konto Max oszczędnościowe Santandera na 7%

Konto Max oszczędnościowe w Santander Bank Polska

Po podwyżce oprocentowania Konto Max oszczędnościowe Santandera daje zarobić 7 proc. w skali roku. To jedna z lepszych ofert na rynku. Dostępna jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów. Wymaga bowiem ulokowania nowych środków.

W ostatnim czasie oprocentowanie najlepszych lokat i kont oszczędnościowych dobiło do poziomu 7-8 proc. Takie oferty znajdziemy niemal we wszystkich największych bankach w Polsce [sprawdź najlepsze konta oszczędnościowe w listopadzie 2022]. Wyjątkiem jest Santander.

Był. Instytucja kierowana przez Michała Gajewskiego właśnie nadrobiła dystans i dołączyła do rynkowej czołówki.

[Edytowany 25 listopada] W ofercie Santandera pojawiła się eLokata ze stawką 8 proc. w skali roku. Depozyt, który zakłada się w bankowości elektronicznej, trwa jeden miesiąc. Limit wpłat wynosi 1 mln zł.

Konto Max oszczędnościowe Santandera w promocji na nowe środki

Teraz, w ramach VII edycji promocji na nowe środki, Konto Max oszczędnościowe Santandera daje zarobić 7 proc. w skali roku. Do tej pory było to 4 proc. (standardowa stawka to 1 proc.). Ze 100 do 300 tys. zł wzrosła też kwota objęta wyższymi odsetkami.

Najlepiej oprocentowane konta oszczędnościowe w lipcu 2022

Bonusowe oprocentowanie naliczane jest do 30 stycznia. Jednak do promocji przystąpimy najpóźniej 10 stycznia. Zrobimy to np. w systemie transakcyjnym Santander internet. W szczegółach rachunku, jeśli już go mamy, musimy kliknąć „Przystąp”.

Czym są nowe środki? To nadwyżka względem salda z dnia bazowego, które bank wyznaczył na 30 września. Przy jej obliczaniu brany jest stan: kont osobistych, oszczędnościowych, lokat terminowych i produktów strukturyzowanych.

Konto Max oszczędnościowe Santander prowadzi bezpłatnie. Co miesiąc zezwala na jeden darmowy przelew wychodzący. Za każdy następny pobiera 10 zł.

[Edytowany 9 marca 2023] Santander ponownie zwiększył oprocentowanie Konta Max oszczędnościowego. Tym razem płaci 8 proc. w skali roku. Akcja trwa do 29 czerwca.

Lokata mobilna w Santanderze na 6,25% i premia za otwarcie konta osobistego

Oprócz konta oszczędnościowego warto rozważyć też założenie Lokaty mobilnej na 6,25 proc. Depozyt, który zakłada się wyłącznie z poziomu aplikacji Santander mobile, trwa cztery miesiące. Limit wpłat wynosi 100 tys. zł. Oferta dostępna jest dla dotychczasowych i nowych klientów.

Natomiast ci ostatni mogą jeszcze zyskać 300 zł w gotówce i 100 zł w bonach Sodexo za otwarcie Konta Jakie Chcę i spełnienie prostych warunków. Jakich?

aplikacja Santander Banku, gdzie dostępna jest Lokata mobilna

W pierwszym przypadku należy w każdym z trzech kolejnych miesięcy: logować się do aplikacji, zasilać ROR min. 1 tys. zł i wykonywać kartą jedną transakcję na min. 10 zł. Natomiast voucher przyznawany jest pod warunkiem wykonania w aplikacji trzech przelewów, np. na telefon Blikiem, w każdym z pięciu kolejnych miesięcy.

Umowę o ROR w Santanderze można zawrzeć na odległość. Do wyboru jest kilka metod:

  • selfie na smartfonie,
  • przelew weryfikacyjny,
  • wideoweryfikacja podczas rozmowy online z konsultantem,
  • kurier.

»Otwieram Konto Max oszczędnościowe Santandera na 7% z ROR-em i premią«


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.