Konto Max oszczędnościowe w Santander Banku na 4%

Konto Max oszczędnościowe w Santander Bank Polska

Klienci, którzy wpłacą nowe środki na konto Max oszczędnościowe w Santander Banku, zarobią 4 proc. w skali roku. Do tego mogą założyć lokatę na 5 proc. W obu przypadkach to ścisła rynkowa czołówka. A ci, którzy jeszcze nie korzystają z usług tej instytucji, zyskają nawet 400 zł za otwarcie tam konta osobistego.

Santander jest kolejnym dużym bankiem, który znacząco podwyższył oprocentowanie konta oszczędnościowego. Tym samym dorównał do ścisłej rynkowej czołówki [zobacz najlepsze oferty].

Konto Max oszczędnościowe w Santander Banku w promocji na nowe środki

W ramach trwającej do 31 sierpnia promocji organizacja zarządzana przez Michała Gajewskiego płaci 4 proc. w skali roku. Kapitalizacja odbywa się na koniec miesiąca.

[Edytowany 5 października] W kolejnej promocji bank podniósł oprocentowanie Konta Max oszczędnościowego do 7 proc.

Konto max oszczędnościowe w Santander Banku, który reklamuje Marcin Dorociński

By tyle zarobić, trzeba wpłacić na konto Max oszczędnościowe w Santanderze nowe środki. Chodzi o nadwyżkę względem salda z 20 maja obejmującego rachunki bieżące (ROR-y), oszczędnościowe i lokaty.

Podwyższone oprocentowanie jest naliczane do 29 września dla kwot do 300 tys. zł (pierwotnie było to 100 tys. zł). Później obowiązuje stawka standardowa, czyli 1 proc.

Klient może każdego miesiąca wykonać jeden darmowy przelew wychodzący z konta oszczędnościowego. Za każdy kolejny Santander pobiera 10 zł.

[Edytowany 9 marca 2023] Santander ponownie zwiększył oprocentowanie Konta Max oszczędnościowego. Tym razem płaci 8 proc. w skali roku. Akcja trwa do 29 czerwca.

Lokata na 5,5% w Santanderze i premia do 400 zł za ROR

Ale to nie koniec dobrych wiadomości dla klientów trzeciego największego banku w Polsce. Mogą oni również ulokować pieniądze na czteromiesięcznej Lokacie mobilnej, która generuje odsetki w wysokości 5,5 proc. Dotychczas było to 3 proc.

aplikacja Santander Banku, gdzie dostępna jest Lokata mobilna

Depozyt jest nieodnawialny. Zakłada się go wyłącznie w aplikacji Santander mobile. Limit wpłat wynosi 100 tys. zł. Z oferty skorzystają dotychczasowi i nowi klienci.

Ci ostatni mogą jeszcze zarobić 300 zł w gotówce oraz 100 zł na zakupy w Biedronce w zamian za otwarcie konta osobistego i spełnienie prostych warunków. Chodzi o: logowanie do aplikacji, wpływ 1 tys. zł i jedną transakcję bezgotówkową kartą na 10 zł w każdym z czterech kolejnych miesięcy.

»zakładam konto Max oszczędnościowe na 4% w Santander Banku z lokatą na 5,5%«

Obrodziło w dobrze oprocentowane lokaty

Tym samym instytucja kierowana przez Michała Gajewskiego dołączyła do całkiem już licznego grona podmiotów, które na depozycie terminowym oferują 5 proc. Inne to:


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.