Konto oszczędnościowe Santandera na 8%

Konto Max oszczędnościowe w Santander Bank Polska

Konto oszczędnościowe Santandera stanowi jeden z nielicznych przykładów podnoszenia oprocentowania rachunków w ostatnim czasie. Teraz daje ono zarobić 8 proc. w skali roku, co daje mu miejsce w ścisłej rynkowej czołówce.

Mimo postępującej konsolidacji sektor bankowy w Polsce pozostaje konkurencyjny. Dowodzi tego wskaźnik HHI na poziomie 853.

Potwierdzenie tej tezy można znaleźć również w rzeczywistych działaniach poszczególnych instytucji. Gdy kolejne duże banki obniżają promocyjne oprocentowanie kont oszczędnościowych, jeden z nich poszedł pod prąd.

Promocyjne konto oszczędnościowe Santandera w szczegółach

Od 8 marca Konto Max oszczędnościowe Santander Banku daje zarobić 8 proc. w skali roku. Standardowo jest to 1 proc. Obecnie więcej, ale tylko nieznacznie, płaci jedynie Citi Handlowy [sprawdź najwyżej oprocentowane rachunki oszczędnościowe].

Oprocentowanie 8 proc. na IKZE. Tyle samo zapewniają najlepsze konta oszczędnościowe w październiku 2022
fot. Pete Linforth || pixabay.com

Podwyższona stawka obejmuje kwoty do 100 tys. zł i naliczana jest do 29 czerwca. Aczkolwiek by z niej skorzystać, należy przystąpić do promocji najpóźniej 9 czerwca oraz wpłacić nowe środki.

Chodzi o nadwyżkę względem stanu z 3 marca. Zgodnie z regulaminem przy jej wyliczaniu organizacja zarządzana przez Michała Gajewskiego bierze pod uwagę:

  • konta osobiste,
  • rachunki oszczędnościowe (w tym te celowe),
  • lokaty.

Konto oszczędnościowe Santander Banku kapitalizowane jest co miesiąc. Pieniądze bez opłat można z niego pobrać raz w miesiącu. Za każdą kolejny przelew płaci się 10 zł.

Czytaj również: z początkiem wakacji Santander zmieni ofertę ROR-ów. W miejsce Konta Jakie Chcę wprowadzi Konto Santnander. Będzie ono warunkowo darmowe w prowadzeniu (zwolnienie z opłaty przy obrotach kartą na min. 300 zł).

Do 400 zł premii za otwarcie konta osobistego w Santanderze

Jeśli mamy już Konto Max oszczędnościowe, możemy przystąpić do promocji, logując się do systemu transakcyjnego Santander internet. Następnie w szczegółach rachunku powinniśmy kliknąć przycisk „Przystąp”. Ścieżka wygląda tak: Oszczędności i inwestycje -> Szczegóły -> Przystąp.

A jeśli nie mamy jeszcze w Santanderze rachunku oszczędnościowego, możemy dodatkowo zyskać 300 zł w gotówce i 100 zł w bonach na otwarciu ROR-u o nazwie Konto Jakie Chcę. Jest ono darmowe w utrzymaniu po wykonaniu jednej transakcji kartą albo Blikiem w miesiącu i wpływie 500 zł.

»otwieram Konto Max oszczędnościowe w Santanderze na 8% z ROR-em«


Maciej Kusznierewicz

4 Trackbacks / Pingbacks

  1. Najlepsze konta oszczędnościowe bledną - Obiektywne Finanse
  2. Konto Max oszczędnościowe Santandera na 7% - Obiektywne Finanse
  3. Konto Max oszczędnościowe w Santander Banku na 4% - Obiektywne Finanse
  4. Najwyżej oprocentowane konta oszczędnościowe w marcu 2023 - Obiektywne Finanse

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.