Konto oszczędnościowe w Citibanku w promocji na 7,1%

Konto oszczędnościowe w Citi Handlowy

W ramach oferty specjalnej konto oszczędnościowe w Citibanku daje zarobić 7,1 proc. w skali roku. To najwyższa stawka na rynku. Sęk w tym, że dostępna jest zaledwie dla 5000 klientów, którzy będą aktywnie korzystać również z ROR-u.

Oprocentowanie kont oszczędnościowych konsekwentnie spada. Dotyczy to zarówno stawek podstawowych, jak i promocyjnych.

Jednak czasami zdarzają się niespodzianki. Najświeższym przykładem jest konto oszczędnościowe w Citibanku. Kilka dni wcześniej odsetki zwiększył Bank Pekao, a jeszcze w grudniu zrobił to ING Bank Śląski.

Zatem klient mimo ogólnie gorszych warunków wciąż może znaleźć dobre oferty. Przy czym musi się liczyć z przenoszeniem środków między instytucjami.

Promocyjne konto oszczędnościowe w Citibanku w szczegółach

W ramach promocji konto oszczędnościowe w Citibanku daje zarobić 7,1 proc. w skali roku. To najwyższa stawka na rynku. Tyle samo płaci jeszcze tylko Nest Bank [sprawdź ranking kont oszczędnościowych 2024].

Konto oszczędnościowe Citibanku w promocji na 7,1%

Trwająca do 9 maja akcja skierowana jest do nowych klientów. Chodzi o osoby, które od 1 stycznia 2022 nie miały w Citi Handlowym ROR-u lub rachunku oszczędnościowego.

Wyższe oprocentowanie naliczane jest przez cztery miesiące (licząc od miesiąca po otwarciu konta) i obejmuje środki do 50 tys. zł. Przysługuje tym, którzy:

  1. Otworzą bezpłatny ROR o nazwie CitiKonto
    Darmowa jest też sprzężona z nim karta płatnicza, po cztery wypłaty z obcych bankomatów i trzy przelewy ekspresowe w miesiącu. Za każdą kolejną operację w obcej maszynie bank nalicza 8 zł.
  2. Co miesiąc będą zasilać ROR min. 2 tys. zł i wykonywać kartą minimum trzy płatności bezgotówkowe na łącznie min. 300 zł.

Wysokie odsetki z konta oszczędnościowego Citi Handlowego nie dla wszystkich

Konto oszczędnościowe w Citibanku kapitalizowane jest co miesiąc. Z tym że na koniec miesiąca organizacja kierowana przez Elżbietę Światopełk-Czetwertyńską dopisuje odsetki standardowe (2 proc.), a do 20. dnia kolejnego miesiąca – bonusowe (dodatkowe 5,1 proc.).

Co miesiąc z rachunku można wykonać z niego jeden darmowy przelew. Za każdy kolejny płaci się 10 zł.

stop tania pożyczka pozabankowa nie dla każdego

Ile można dzięki tej ofercie zarobić? Przy założeniu, że wpłacimy maksymalną dopuszczalną kwotę (50 tys. zł) i będziemy trzymać ją przez cały okres promocji, otrzymamy 957 zł odsetek.
Ważne! W promocji może wziąć udział nie więcej niż 5000 klientów. Obowiązuje zasada: kto pierwszy, ten lepszy.

Jeśli mamy większe oszczędności, możemy ulokować je na Koncie SuperOszczędnościowym ze stawką 5 proc. albo/i Twojej Lokacie na 6 proc. W obu przypadkach limit wpłat wynosi 20 tys. zł.

CitiKonto w Banku Handlowym otworzymy całkowicie zdalnie:

  • metodą na selfie,
  • przez kuriera.

»Kliknij, by skorzystać z promocji Citibanku«


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.