Konto Oszczędnościowe Profit Banku Millennium w promocji nr 60 nadal na 6%

millennium bank

W startującej w poniedziałek 10 czerwca promocji nr 60 Konto Oszczędnościowe Profit Banku Millennium wciąż będzie oprocentowane na 6 proc. w skali roku. Nie zmieni się też większość pozostałych najważniejszych parametrów oferty specjalnej, w tym limit wpłat i okres naliczania atrakcyjnych odsetek.

Bank Millennium ogłosił datę rozpoczęcia kolejnej edycji promocji na nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit. Nastąpi to w poniedziałek 10 czerwca 2024. W porównaniu z wcześniejszą odsłoną jej najważniejsze warunki się nie zmienią.

Konto Oszczędnościowe Profit Banku Millennium w promocji nr 60 w szczegółach

Oznacza to, że Konto Oszczędnościowe Profit Banku Millennium w 60. edycji promocji nadal będzie oprocentowane na 6 proc. w skali roku. Tak jak dotychczas podwyższona stawka będzie naliczana pod dwoma warunkami:

Konto Oszczędnościowe Profit Banku Millennium w promocji nr 60 od 10 czerwca 2024
 1. Wpłata nowych środków
  Chodzi o nadwyżkę względem stanu z 7 czerwca. Przy jej wyliczaniu bank bierze pod uwagę oszczędności klienta na: ROR-ze, rachunkach oszczędnościowych, lokatach, produktach strukturyzowanych i rachunkach technicznych.
  Zasilenie musi nastąpić do 12 lipca, ponieważ do tego dnia trwa edycja nr 60 promocji Konta Oszczędnościowego Profit.
 2. Wykonanie kartą lub/i Blikiem pięciu płatności bezgotówkowych na dowolne kwoty
  Wymóg ten klient musi spełnić w każdym miesiącu naliczania wyższych odsetek. Te przysługują przez 90 dni od pierwszego zasilenia rachunku nowymi środkami.

Na obecnym poziomie pozostanie też kwota objęta oprocentowaniem specjalnym. Nadal będzie to 100 tys. zł. Nadwyżka i stare środki będą zgodnie z regulaminem pomnażać się w standardowym tempie, czyli 1-1,5 proc. w zależności od wielkości salda.

Zmieni się za to wysokość odsetek promocyjnych (za wpłatę nowych środków) oraz premiowych (za transakcje). Te pierwsze zmaleją z 3 do 2,5 proc., drugie – wzrosną z 3 do 3,5 proc. Pierwsze Bank Millennium wciąż będzie naliczać ostatniego dnia miesiąca, drugie – pierwszego dnia roboczego kolejnego miesiąca.

Najlepsze konta oszczędnościowe w czerwcu 2024

Konto Oszczędnościowe Profit Banku Millennium w 60. edycji promocji pozostanie wśród najwyżej oprocentowanych na rynku. Co prawda sześć instytucji proponuje większy zysk (6,5-7,5 proc.), ale część z nich adresuje ofertę tylko do nowych klientów.

Sprawdź, które konta oszczędnościowe zapewniają najwyższe oprocentowanie w czerwcu 2024.

Premia 600 zł za ROR w Banku Millennium

Uwaga! Nowi klienci mogą dodatkowo zyskać nawet 600 zł w gotówce, otwierając w Banku Millennium ROR o nazwie Millennium 360°. Jest on niezbędny do otwarcia konta oszczędnościowego.

Premia 500 zł za otwarcie konta
fot. ObiektywneFinanse.pl

Nagrodę otrzymają ci, którzy w ciągu 14 dni od zawarcia umowy: zalogują się do aplikacji, zapewnią wpływ 1 tys. zł i wykonają kartą albo Blikiem jedną płatność bezgotówkową na dowolną kwotę. Ponadto muszą oni w każdym z sześciu kolejnych miesięcy, po otwarciu rachunku:

 • zalogować się do aplikacji,
 • zapewnić wpływ min. 1 tys. zł i
 • wydać bezgotówkowo kartą albo/i Blikiem łącznie min. 500 zł.

Konto Millennium 360°, wraz z kartą i wszystkimi bankomatami w kraju, jest bezpłatne w utrzymaniu po wykonaniu plastikiem albo/i Blikiem w każdym miesiącu pięciu płatności bezgotówkowych dowolnej wartości.

>>Otwieram konto oszczędnościowe w Banku Millennium na 6% z premią 600 zł<<


Maciej Kusznierewicz

1 Trackback / Pingback

 1. Najlepsze konta oszczędnościowe w czerwcu 2024 - Obiektywne Finanse

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.