Konto oszczędnościowe w Citi Handlowym na 7,2%

Konto oszczędnościowe w Citi Handlowy

W uruchomionej 18 czerwca 2024 promocji konto oszczędnościowe w Citi Handlowym daje zarobić 7,2 proc. w skali roku. To druga pod względem atrakcyjności stawka na rynku, na którym generalnie oprocentowanie depozytów spada. Do tego można zyskać 300 zł za wpływ wynagrodzenia.

Choć oprocentowanie depozytów maleje, banki jakby ponownie zaczęły rywalizować na oferty promocyjne. Niedawno mBank podniósł odsetki na rachunku Moje Cele do 7,5 proc. w skali roku. Teraz w jego ślady poszedł Citibank, proponując nieco mniejszą, ale również bardzo atrakcyjną, stawkę.

Promocyjne konto oszczędnościowe w Citi Handlowym w szczegółach

Otwierając w uruchomionej 18 czerwca promocji konto oszczędnościowe w Citi Handlowym, można zarobić 7,2 proc. w skali roku. Obecnie więcej płaci jedynie wspomniany mBank [zobacz najzyskowniejsze konta oszczędnościowe].

Oprocentowanie specjalne obejmuje kwoty do 100 tys. zł i jest naliczane przez cztery kolejne miesiące, począwszy od miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku.

Konto oszczędnościowe w Citi Handlowym na 7,2%

Jeśli więc umowę zawrzemy w czerwcu, wysokie odsetki będziemy otrzymywać w lipcu, sierpniu, wrześniu i październiku. Z tym że, aby tak się stało, musimy spełnić trzy warunki:

 1. Otworzyć darmowy ROR o nazwie CitiKonto
 2. W każdym z czterech kolejnych miesięcy (licząc od miesiąca po miesiącu zawarcia umowy):
 • wykonać kartą trzy płatności bezgotówkowe na łącznie min. 300 zł oraz
 • zapewnić wpływ na konto osobiste min. 2 tys. zł – najlepiej przelewem z konta w innym banku.

Akcja trwa do 13 sierpnia lub osiągnięcia limitu 3000 uczestników. Mogą wziąć w niej udział nowi klienci.

Wg regulaminu są nimi osoby, które nie miały konta osobistego lub oszczędnościowego w Citi Handlowym po 31 grudnia 2021. Obostrzenie to dotyczy również współposiadaczy oraz pełnomocników.

Konto w Banku Handlowym

Konto oszczędnościowe w Citi Handlowym jest prowadzone bezpłatnie, jeśli klient ma tam również konto osobiste. Zatem uczestnik promocji spełnia ten warunek.

Co miesiąc klientowi przysługuje jeden bezpłatny przelew wewnętrzny z rachunku (na ROR w Citibanku). Za każdy kolejny organizacja kierowana przez Elżbietę Światopełk-Czetwertyńską pobiera 10 zł.

Kiedy Citi Handlowy dopisuje odsetki na koncie oszczędnościowym? Te standardowe (2 proc.) – na koniec miesiąca. Natomiast te specjalne (dodatkowe 5,2 proc.) księguje na rachunku do 20. dnia kolejnego miesiąca.

Bonus 300 zł za otwarcie konta w Citibanku

Oprócz wysokich odsetek na koncie oszczędnościowym w Citi Handlowym mona zyskać nagrodę pieniężną 300 zł. W tym celu we wniosku o otwarcie ROR-u należy wyrazić zgody marketingowe i w każdym z czterech kolejnych zapewnić wpływ wynagrodzenia 2 tys. zł.

pieniądze i limit wpłat na IKE

W tym przypadku Citibank zaznacza, że przelew nie może pochodzić z rachunków osób fizycznych. Jako wynagrodzenie uznaje:

 • pensję z etatu, kontraktu, umowy zlecenia, o dzieło, stosunku mianowania i powołania,
 • emeryturę,
 • rentę,
 • stypendium.

Co z opłatami? CitiKonto w Banku Handlowym jest bezwarunkowo darmowe. Tak jak sprzężona z nim wielowalutowa karta debetowa, zwykłe przelewy internetowe (+ trzy ekspresowe w miesiącu) oraz wypłaty z obcych bankomatów. Z tym że brak kosztów za te ostatnie dotyczy pierwszych czterech operacji w miesiącu. Każda kolejna taka transakcja kosztuje 8 zł.

Umowę o ROR w Citi Handlowym można zawrzeć:

 • metodą na selfie,
 • przez kuriera,
 • w placówce (dotyczy tylko największych aglomeracji).

»Wchodzę, by skorzystać z promocji konta oszczędnościowego Citibanku i premii 300 zł«


Maciej Kusznierewicz

Maciej Kusznierewicz, dziennikarz, bloger i copywriter — twórca treści

Autor tego bloga, którego prowadzi od 2012. Dziennikarz i copywriter z 19-letnim doświadczeniem w prasie drukowanej i elektronicznej. Pasjonat finansów.

3 Trackbacks / Pingbacks

 1. Najlepsze konta oszczędnościowe w czerwcu 2024 - Obiektywne Finanse
 2. Najzyskowniejsze konta oszczędnościowe w lipcu 2024 - Obiektywne Finanse
 3. Konto Lokacyjne BNP Paribas aż na 8% - Obiektywne Finanse

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.