Konto Mega Oszczędnościowe Alior Banku równa do najlepszych

Konto Mega Oszczędnościowe w Alior Bank

W kolejnej edycji promocji, wpłacając nowe środki na Konto Mega Oszczędnościowe Alior Banku, zarobimy 7 proc. w skali roku. Tym samym instytucja zarządzana przez Grzegorza Olszewskiego wróciła do rynkowego topu pod względem wysokości oferowanego oprocentowania. Jednak zredukowała kwotę objętą wyższą stawką.

Alior Bank ponownie włączył się w rywalizację o nadwyżki finansowe klientów. W nowej promocji Konta Mega Oszczędnościowego zwiększył stawkę o prawie połowę. Tym samym znów jest w ścisłej rynkowej czołówce [sprawdź ranking kont oszczędnościowych].

Konto Mega Oszczędnościowe Alior Banku w promocji na 7%

Do połowy wakacji oferta organizacji kierowana przez Grzegorza Olszewskiego należała do najlepszych. Jednak z czasem została w tyle. Gdy konkurencja zaczęła proponować na bieżącym depozycie 6-7 proc., Alior Bank został przy 5 proc. Teraz nadrabia dystans.

Najlepiej oprocentowane konta oszczędnościowe w lipcu 2022

W ramach 27. edycji akcji specjalnej wpłacając na Konto Mega Oszczędnościowe nowe środki, można zarobić 7 proc. w skali roku. Dodatkowym warunkiem jest comiesięczny wpływ na ROR min. 2 tys. zł. Jeśli go nie spełnimy, zyskamy 4 proc. Standardowe odsetki to 1-3 proc. w zależności od salda.

Gorsza wiadomość jest taka, że dwukrotnie zmalała kwota objęta wyższym oprocentowaniem. W bieżącej promocji jest to 200 tys. zł. Nie zmienił się za to okres naliczania podwyższonych odsetek, który wynosi cztery miesiące.

Czym są nowe środki? To nadwyżka względem stanu z 9 września. Przy jej wyliczaniu Alior Bank bierze pod uwagę: konta osobiste, oszczędnościowe i lokaty, czyli produkty depozytowe.

[Edytowany 10 listopada] W 29. edycji promocji Alior Bank podniósł oprocentowanie Konta Mega Oszczędnościowego do 8 proc. Ponadto zwiększył saldo nim objęte do 400 tys. zł.

Konto osobiste z premią i lokaty na wysoki procent

By skorzystać z trwającej do 25 października promocji, trzeba mieć w ROR w Alior Banku. Może to być np. Konto Jakże Osobiste.

pieniądze jako premia za otwarcie konta

Jego otwarcie jest nagradzane premią 400 zł (8 x 50 zł). Aby ją otrzymać, należy w każdym ośmiu kolejnych miesięcy logować się do aplikacji Alior Mobile i wykonać kartą płatniczą jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę.

Konto Mega Oszczędnościowe Alior Banku to niejedyna dobra oferta depozytowa tej instytucji. W miarę korzystnie wypadają także:

  • 100-dniowa lokata mobilna na 7 proc. oraz
  • lokata na nowe środki, która występuje w trzech wariantach czasowych (3-12 miesięcy) i daje zarobić 6-7 proc.

»otwieram Konto Mega Oszczędnościowe Alior Banku na 7% z premią«


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.