Konto oszczędnościowe Banku Millennium daje zarobić 5%

Konto Oszczędnościowe Profit banku Millennium

Tłoczno w rynkowej czołówce depozytów bieżących zapewniających najwyższe odsetki bez mrożenia pieniędzy. Do grona najkorzystniejszych ofert dołączyło konto oszczędnościowe Banku Millennium ze stawką 5 proc. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na lokaty w tej instytucji.

Po ostatnich ruchach konkurencji (m.in. Getin Banku, Citi Handlowego, Alior Banku, Nest Banku), która podniosła oprocentowanie kont oszczędnościowych, Bank Millennium pozostawał nieco w tyle. Teraz instytucja, którą kieruje Joao Bras Jorge, nadrobiła dystans dzielący ją od rynkowej czołówki.

Konto oszczędnościowe Banku Millennium w promocji na nowe środki

W 39. edycji promocji Konta Oszczędnościowego Profit Bank Millennium proponuje już 5 proc. w skali roku. Wyższym oprocentowaniem, które naliczane jest przez 62 dni od pierwszego zasilenia, objęte są nowe środki (nadwyżka względem 10 czerwca), ale nie więcej 200 tys. zł.

[Edytowany 28 sierpnia] Oprocentowanie konta Profit wzrosło do 7 proc.

waloryzacja składek emerytalnych
fot. Pixabay.com

Przy wyliczaniu salda początkowego bank uwzględnia stan konta osobistego, oszczędnościowego, lokat i produktów strukturyzowanych. Oczywiście nowi klienci spełniają ten warunek automatycznie. W ich przypadku wszystkie pieniądze ulokowane na rachunku po dniu badania salda (10 czerwca) pracują na lepszym procencie.

Potem stawka spada do standardowych 0,75-1,5 proc. Chyba że trafi się z dniem badania salda następnej promocji (Bank Millennium przedłuża ją cyklicznie) i zdoła wcześniej wycofać środki, by później wpłacić je ponownie.

»otwieram konto oszczędnościowe w Banku Millennium na 7%«

Dobrze oprocentowane lokaty w Banku Millennium

Konto oszczędnościowe Banku Millennium należy do najlepiej oprocentowanych na rynku. Obecnie więcej płacą tylko dwie organizacje [sprawdź ranking kont oszczędnościowych]. Natomiast średnia wynosi 0,17 proc. [dane NBP].

oprocentowanie kont oszczędnościowych

Co miesiąc z rachunku można wykonać jeden darmowy przelew na swoje konto osobiste w Banku Millennium. To jest wymagane, jeśli chce się skorzystać z oferty. Każdy następny transfer kosztuje 9,9 zł.

Co oprócz tego? Całkiem korzystnie wypada również Lokata Horyzont Zysku na sześć lub 12 miesięcy. To depozyt na nowe środki. Pierwszy daje zarobić 5 proc., drugi – 5,5 proc. Natomiast miesięczna Lokata Urodzinowa jest oprocentowana na 4 proc. Można więc pomyśleć o ulokowaniu w tym banku większych kwot.

Premia za otwarcie ROR-u w Banku Millennium

Warto dodać, że nowi klienci, którzy otworzą ROR Millennium 360°, mogą pod łatwymi do spełnienia warunkami zarobić 360 zł w gotówce. Umowę można zawrzeć całkowicie przez internet. Do wyboru jest kilka metod:

Otwieranie konta na selfie
  • selfie na smartfonie,
  • kurier,
  • logowanie na konto w innym banku, czyli usługa AIS [rozwiązanie dostępne dla klientów mających ROR w: PKO BP, Banku Pekao, Santanderze, ING Banku Śląskim, mBanku, BNP Paribas, Alior Banku, Getin Banku albo Credit Agricole).

Wkrótce dostępna będzie również ścieżka z użyciem e-dowodu osobistego [czytaj więcej na ten temat].

»otwieram konto oszczędnościowe w Banku Millennium na 7% z ROR-em i premią 360 zł«


Maciej Kusznierewicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.